Šajā dienā Jēkabpils reģionālās slimnīcas administrācija un arodbiedrība vēlas no sirds apsveikt Jūs, mīļās kolēģes, Starptautiskajā Māsu dienā!

 

Par Starptautisko Māsu dienu

Starptautiskā Māsu diena tiek svinēta visā pasaulē 12. maijā Florences Naitingeilas dzimšanas dienā. Viņa ir devusi būtisku ieguldījumu māsu profesiju attīstībā, nosakot māsu profesijas pamatmērķus – aprūpēt pacientus, rūpēties par viņu veselību un novērst slimību rašanās iespēju.

 

 

Starptautiskā Māsu diena šodien

Šodien Jēkabpils reģionālās slimnīcas pacienti saņem kvalitatīvu aprūpi un sirsnīgu attieksmi pateicoties medicīnas māsām, kas strādā godprātīgi un pēc labākās sirdsapziņas. 

Mēs augsti novērtējam Jūsu darbu un ieguldījumu slimnīcas labā!

Slimnīcas valdes priekšsēdētājs G.Liepiņš vēlas apsveikt Jēkabpils reģionālās slimnīcas māsas. Liepiņa kungs izteic savu pateicību par ieguldīto darbu: 

“Kad cilvēks ir slims, viņam visvairāk ir vajadzīga profesionāla, laipna un līdzjūtīga medicīnas māsa, jo medmāsiņa slimniekam ir mātes vietā”.

Mūsu galvenais ārsts A. Miļčevskis uzsver: 

“Ārstiem ir neapšaubāmi liela nozīme pacientu ārstēšanā, toties ārstēšana pilnīgi nav iespējama bez māsu palīdzības. Medicīnas personālam ir jāstrādā komandā kā vienam pulksteņmehānismam. Pacients saņem pakalpojumu, kurš rodas ārstu un māsu sadarbības rezultātā. Paldies māsām par viņu darbu!”

 

Pirmdien, 14.maijā plkst. 14:00 visas māsas un vecmātes tiek aicinātas slimnīcas konferences zālē uz svinīgo sveikšanu. Sveikšanas laikā notiks arī īpašo darbinieku apbalvošana.

 

 

Jēkabpils reģionālās slimnīcas administrācija un slimnīcas arodbiedrība sirsnīgi sveic medicīnas māsas

Starptautiskajā Māsu dienā!


Pateicamies par Jūsu rūpēm un mīlestību, ik dienas aprūpējot pacientus!

12. maijs – Starptautiskā Māsu Diena!