2018.gada 14.maijā Jēkabpils reģionālajā slimnīcā notika svinīgs pasākums veltīts Starptautiskajai Māsu dienai. Slimnīcas jaunās vadības pārstāvji – valdes priekšsēdētājs Gvido Liepiņš un galvenais ārsts Andrejs Miļčevskis sveica strādājošās medmāsas un izteica pateicību par ieguldīto darbu pacientu aprūpē. Gvido Liepiņš aicināja šajā darbā iesaistīties arī vīriešus, laužot stereotipu par to, ka medmāsa - tā ir sieviešu profesija. Savukārt, Andrejs Miļčevskis norādīja, ka medmāsiņas darbs ir ļoti nozīmīgs, jo viņa ar pacientu pavada daudz vairāk laika nekā ārstējošais ārsts. 

Sevišķi tika godinātas medmāsas Arta Bogača, Irēna Smuļko, Inita Vanaga, Ināra Mūrniece un Aina Klaucāne, kuru darba stāžs slimnīcā ir 50 un vairāk gadu.

Pazīstot medmāsu smago un atbildīgo darbu, sirsnīgu paldies teica slimnīcas galvenā māsa Māra Skrodere. Viņa uzsvēra, ka medmāsu var salīdzināt ar māti - abu sūtība ir rūpēties par citiem.

Medmāsas sumināja arī 12. Saeimas deputāts Guntis Kalniņš. Viņš norādīja, ka jaunajai slimnīcas valdei tika izvēlēti labākie no labākajiem un pārmaiņas ir vajadzīgas, lai Jēkabpils slimnīca vēl vairāk pilnveidotu savu pakalpojumu kvalitāti, kā arī solīja slimnīcai valdības un Veselības ministrijas atbalstu.

Starptautisko Māsu dienu svin visā pasaulē 12. maijā par godu māsu profesijas pamatlicējai Florencei Naitingeilai.