Tīmekļa Vietne Par Uztura Bagātinātājiem

ABslim, krāpniecība? Negatīvās atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

ABslim

ABslim

ABslim ir notievēšanas pilieni, kuru formula ļoti ātri atbalsta svara zaudēšanas procesu . Šie pilieni satur dabiskas sastāvdaļas, kas īpaši atlasītas, lai stimulētu vielmaiņu un samazinātu apetīti, tādējādi palīdzot efektīvāk sasniegt savus svara zaudēšanas mērķus.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

ProduktsABslim
Farmaceitiskā formaPilieni
Īstas atsauksmes4,94 no 5 zvaigznēm
SūtījumsEkspress kurjers
Pieejamība

Kā aprēķināt ķermeņa masas indeksu

Ķermeņa masas indekss ir vienkāršs aprēķins, kura pamatā ir cilvēka augums un svars. Formula ir ĶMI = kg/m  2,   kur kg ir cilvēka svars kilogramos un am  2   ir augums metros kvadrātā.

ĶMI 25,0 vai vairāk tiek uzskatīts par lieko svaru, bet veselīgs diapazons ir no 18,5 līdz 24,9. ĶMI ietekmē lielāko daļu pieaugušo vecumā no 18 līdz 65 gadiem.

Kam nevajadzētu izmantot ĶMI kalkulatoru

ĶMI netiek piešķirts cilvēkiem, kuri audzē muskuļus, garo distanču sportistiem, grūtniecēm, vecāka gadagājuma cilvēkiem un maziem bērniem. Tas ir tāpēc, ka ĶMI neņem vērā, vai jūsu ķermeņa svars sastāv no muskuļiem vai taukiem, bet tikai ar skaitli. Cilvēkiem ar lielāku muskuļu masu, piemēram, sportistiem, var būt augsts ĶMI, taču viņiem nav lielāks risks veselībai. Cilvēkiem ar mazāku muskuļu masu, piemēram, bērniem, kuri vēl nav beiguši augt, vai vecākiem cilvēkiem, kuri, iespējams, zaudē kādu muskuļu masu, var būt zemāks ĶMI. Grūtniecības un laktācijas laikā sievietes ķermeņa uzbūve mainās, tāpēc ĶMI mērīšana nav piemērota.

Plašāku informāciju var atrast   Veselības Kanādas vadlīnijās pieaugušo svara noteikšanai (šī saite tiek atvērta jaunā logā) .

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kas tas irABslimun kādam nolūkam to izmanto

Kad pieteiktiesABslimun kādas ir tās terapeitiskās indikācijas?

ABslimir notievēšanas pilieni, kas īpaši izstrādāti, lai atbalstītu svara zaudēšanas procesu. Šie pilieni satur dabiskas sastāvdaļas, kas var palīdzēt paātrināt vielmaiņu, samazināt apetīti un uzlabot tauku dedzināšanu organismā.ABslimir uztura bagātinātājs, ko var izmantot, lai atbalstītu sabalansētu uzturu un regulāras fiziskās aktivitātes kā daļu no svara zaudēšanas programmas.

Paredzētais lietojums

Šeit ir saraksts ar situācijām, kurās ir vērts lietot notievēšanas pilienusABslim:

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kā tas darbojas? Darbības mehānisms

Tievēšanas pilieniABslimTie darbojas vairākos veidos, lai atbalstītu svara zaudēšanas procesu. Uztura bagātinātājs satur dabisku sastāvdaļu kombināciju, kas darbojas sinerģiski, lai nodrošinātu efektīvus rezultātus.

Pirmkārt, ABslim atbalsta vielmaiņu, stimulējot tauku pārvēršanu enerģijā. Tas var palīdzēt sadedzināt vairāk kaloriju ikdienas aktivitāšu un vingrinājumu laikā, tādējādi atvieglojot svara zaudēšanu.

Otrkārt, ABslim pilieni palīdz samazināt apetīti, nodrošinot ilgstošu sāta sajūtu. Tas var samazināt uzņemto kaloriju daudzumu un kontrolēt pārēšanās, atvieglojot sabalansēta uztura uzturēšanu un porciju kontroli.

Visbeidzot, ABslim var palīdzēt izvadīt no ķermeņa lieko šķidrumu, mazinot vēdera uzpūšanās sajūtu un veicinot slaidāku, tonizētāku izskatu.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

ABslim sastāvs – Aktīvās sastāvdaļas

Šeit ir ABslim notievēšanas pilienu sastāvdaļu saraksts un to iedarbība:

Ieguvumi

Šeit ir saraksts ar ABslim notievēšanas pilienu galvenajām priekšrocībām:

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Lietošanas veids, devas

Lai pareizi lietotu ABslim notievēšanas pilienus , ievērojiet norādījumus uz iepakojuma. Tālāk ir sniegta vispārīga lietošanas pamācība:

  1. Devas: Parasti ieteicams lietot 20-30 pilienus ABslim dienā. Tomēr, lūdzu, ievērojiet detalizētos norādījumus uz iepakojuma, jo deva var nedaudz atšķirties atkarībā no ražotāja.
  2. Kā lietot: Pirms lietošanas rūpīgi sakratiet ABslim pudeli . Pēc tam, izmantojot atbilstošu pilinātāju, paņemiet ieteicamo pilienu daudzumu un ļaujiet tiem nokrist zem mēles.
  3. Norīšana: Turiet pilienus zem mēles dažas sekundes un pēc tam norijiet. Tas ļauj sastāvdaļām ātri uzsūkties asinsritē caur asinsvadiem zem mēles.
  4. Biežums: ABslim parasti ieteicams lietot divas reizes dienā, vēlams pirms galvenajām ēdienreizēm. Tomēr jums rūpīgi jāievēro norādījumi uz iepakojuma, lai noteiktu konkrēto patēriņa biežumu.
  5. Konsekvence: Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, ir svarīgi lietot ABslim regulāri un konsekventi . Lietojiet ieteicamo terapiju norādītajā laika periodā, kas norādīts uz iepakojuma vai kā ieteicis ražotājs.

Produkta lietošanas ietekme

ABslim iedarbība var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. Tālāk ir norādīti daži iespējamie rezultāti, ko daži cilvēki var sasniegt, izmantojot:

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Šeit ir dažas atsauksmes no reāliem lietotājiem no forumiem un komentāriem

“ Kopš sāku lietot šos notievēšanas pilienus, esmu pamanījis ievērojamus uzlabojumus manā sportiskajā sniegumā un svara kontrolē. Pilieni palīdzēja mazināt izsalkuma sajūtu un sadedzināt liekos taukus, pateicoties kuriem es sasniegu slaidāku un tvirtāku figūru. Treniņos pieauga enerģija un sasniedzu ievērojamus rezultātus sportiskajā sagatavošanā. ABslim ir kļuvis par vērtīgu sabiedroto manā sporta pilnveides ceļā. Ļoti iesaku visiem sportistiem, kuri vēlas iegūt labāku fizisko formu. “

“ Es gribēju dalīties savā pieredzē ar ABslim . Tāpat kā daudziem jauniešiem, koledžas gados man bija grūtības kontrolēt savu svaru un ēst sabalansētu uzturu. Es sāku lietot ABslim , kā ieteica mans ārsts, un tā bija izvēle, kas mainīja atšķirību. Pilieni man palīdzēja samazināt apetīti un izvairīties no pārēšanās. Es pamanīju svara zudumu un uzlaboju pašvērtējumu. ABslim ir kļuvis par nenovērtējamu atbalstu manā aizņemtajā studentu dzīvesveidā. Iesaku ikvienam, kurš studiju laikā vēlas palīdzēt kontrolēt savu svaru un uzturēt veselīgu dzīvesveidu. “

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Exit mobile version