Tīmekļa Vietne Par Uztura Bagātinātājiem

CardioA, krāpniecība? Negatīvie viedokļi, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

Cardio A

Cardio A

CardioA ir tabletes, ko lieto hipertensijas ārstēšanai. Izgatavots no dabīgām sastāvdaļām, šis produkts ir paredzēts asinsspiediena regulēšanai un sirds un asinsvadu veselības veicināšanai.

Augsta asinsspiediena cēloņi

Augstu asinsspiedienu vai hipertensiju sauc par “kluso slepkavu”, jo tas reti izraisa simptomus. Tas ir vienīgais lielākais zināmais sirds mazspējas, koronārās sirds slimības un insulta riska faktors. 2015. gada valdības  ziņojumā augsts asinsspiediens izraisīja 10,7 miljonus nāves gadījumu visā pasaulē. Paredzams, ka līdz 2025. gadam tas skars vairāk nekā 1,5 miljardus cilvēku visā pasaulē.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Kā atpazīt, vai jums ir augsts asinsspiediens

Asinsspiedienu var noteikt, izmantojot asinsspiediena mērītāju, lai veiktu rādījumus. Rādījumi tiek ierakstīti kā viens cipars virs otra. Skaitlis augšpusē apzīmē sistolisko asinsspiedienu – augstāko spiedienu asinsvados, kad sirds saraujas. Apakšējais skaitlis apzīmē diastolisko asinsspiedienu – zemāko spiedienu asinsvados starp sirdspukstiem, kad sirds muskuļi ir atslābināti. 

Normāls asinsspiediens ir no 90/60 mmHg līdz 120/80 mmHg. 

Saskaņā ar Nacionālo klīniskās izcilības institūtu augsts asinsspiediens tiek definēts kā klīniskais rādījums 140/90 mmHg vai vidējais neklīniskais rādītājs 135/85  mmHg  . Vērtība no 120/80 mmHg līdz 140/90 mmHg parasti tiek uzskatīta par augstu.

Cēloņi un riska faktori

Augstu asinsspiedienu izraisa dažādi riska faktori, atsevišķi vai kopā, kas izraisa jūsu artēriju sieniņu sabiezēšanu un apgrūtina asiņu transportēšanu pa ķermeni. Tālāk ir norādīti tiešie vai netiešie riska faktori, kas izraisa augstu asinsspiedienu:

Vecums

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Protams, līdz ar vecumu jūs visas dzīves laikā esat pakļauts vairāk riska faktoru. Tāpēc ar vecumu asinsspiediens paaugstinās.

Etniskā piederība

Āfrikas un Karību jūras reģiona cilvēkiem ir paaugstināts augsta asinsspiediena risks. Lai gan nav īpašu pierādījumu, kas norādītu, kāpēc, ir iespējamas saiknes ar dzīvesveidu un ģenētiku. Āfrikas iedzīvotāji Karību jūras reģionā arī atšķirīgi reaģē uz augsta asinsspiediena zālēm, piemēram,  Ace inhibitoriem  .

Dienvidāzijas izcelsmes cilvēkiem (Indijā, Pakistānā, Bangladešā un Šrilankā) ir ģenētiska nosliece uz diabētu. Tas ir netieši saistīts ar augstu asinsspiedienu. Ir ziņots, ka 80% cilvēku ar 2. tipa cukura diabētu ir augsts  asinsspiediens  .

Ģimenes vēsture

Ja vairāki jūsu ģimenes locekļi cieš no augsta asinsspiediena, jums ģenētiski ir lielāks risks saslimt.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Sāls

Sāls pārpalikums ietekmē nātrija līdzsvaru organismā, kas neļauj nierēm izvadīt šķidrumu. Rezultātā šķidruma aizture izraisa paaugstinātu asinsspiedienu, kas liek asinsvadiem strādāt intensīvāk.

Lielākā daļa sāls, ko mēs ēdam (apmēram 80%), ir paslēpta apstrādātos pārtikas produktos, piemēram, maizē, cepumos un graudaugos, gatavos ēdienos un līdzi ņemamos ēdienos  [R]  . Vienmēr pārbaudiet etiķetes un ņemiet vērā, ka sāls un nātrijs dažkārt tiek apmainīti uz iepakojumiem. Maksimālie ieteikumi ir:

no 1 līdz 3 gadiem – 2 g sāls dienā (0,8 g nātrija)

no 4 līdz 6 gadiem – 3 g sāls dienā (1,2 g nātrija)

no 7 līdz 10 gadiem – 5 g sāls dienā (2 g nātrija)

11 gadi un pieaugušie – 6 g sāls dienā (2,4 g nātrija)  [R] .

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Kas ir CardioA un kādam nolūkam to lieto?

Kad lieto CardioA un kādas ir tā terapeitiskās indikācijas?

Cardio A ir tabletes, ko lieto hipertensijas ārstēšanai. Šīs tabletes satur tādu sastāvdaļu kombināciju, kas pazemina asinsspiedienu un atbalsta veselīgu sirds un asinsvadu sistēmu.

Cardio Life

Ārstēšanas indikācijas

Šeit ir saraksts ar situācijām, kurās ieteicams lietot Cardio A tabletes asinsspiediena kontrolei:

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Kā tas darbojas? 

Tabletes darbojas šādi:

CardioA sastāvs – Aktīvās sastāvdaļas

Šeit ir CardioA tablešu sastāvdaļu saraksts un to iedarbība:

Ieguvumi

Šeit ir saraksts ar galvenajām CardioA tablešu priekšrocībām asinsspiedienam:

Informācijas buklets – Kā lietot CardioA ?

Pirms šo zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet šo instrukciju, jo tā satur Jums svarīgu informāciju.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Lietošanas veids, devas

Lūk, kā pareizi lietot CardioA asinsspiediena tabletes:

Papildinājuma lietošanas ietekme

Šeit ir daži no iespējamiem rezultātiem, kas iegūti, izmantojot CardioA asinsspiediena noteikšanai:

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Reālas atsauksmes, negatīvi viedokļi – foruma komentāri

“Man ir 65 gadi, un es jau vairākus gadus ciešu no hipertensijas problēmām. Izmēģināju vairākus ārsta izrakstītos medikamentus, bet nesniedza vēlamos rezultātus. Tomēr pēc tam, kad sāku lietot CardioA tabletes , es pamanīju ievērojamu asinsspiediena uzlabošanos. Tagad mans asinsspiediens ir stabils, un es jūtos daudz labāk. Esmu patiesi pateicīgs par šo produktu, kas ir uzlabojis manas dzīves kvalitāti. Es ļoti iesaku to ikvienam, kam ir līdzīgas problēmas. ”

“Manai kā dejotājai veselība un labklājība ir ļoti svarīga manai karjerai. Diemžēl man bija problēmas ar asinsspiedienu, kas ietekmēja rezultātus. Nolēmu izmēģināt CardioA tabletes pēc drauga ieteikuma. Jāsaka, ka rezultāti mani pārsteidza. Mans asinsspiediens ir atgriezies normālā līmenī, un es jūtos enerģijas pilna, kad uzstājos. CardioA palīdzēja man droši un efektīvi pārvaldīt augstu asinsspiedienu. Tā ir kļuvusi par būtisku manas ikdienas sastāvdaļu.”

Ražotāja oficiālajā mājas lapā – 50% atlaide, cena, kur nopirkt

CardioA produkts tagad ir pieejams par akcijas cenu. Turklāt ražotājs piedāvā 50% atlaidi. Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu, dodieties uz ražotāja oficiālo vietni, izmantojot tālāk norādīto saiti, un veiciet pirkumu tiešsaistē. Reklāmas kods nav nepieciešams.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Exit mobile version