Tīmekļa Vietne Par Uztura Bagātinātājiem

USlim — vai tas darbojas? Krāpšana? Viedokļi, sastāvdaļas, cena, kur nopirkt, aptieka

uslim

uslim

USlim – svara zaudēšana vienmēr ir pirmais lēmums, ko pieņemam jaunajam gadam, taču ātri vien pēc dažām nedēļām mēs atsakāmies no diētas un fiziskām aktivitātēm un atgriežamies pie vecajiem ieradumiem. Apsolām sākt tievēt arī pēc Lieldienām, pirms vasaras, septembrī, pēc Ziemassvētkiem, pirmdien. Bet galu galā mēs to nekad nedarām.

Tas ir tāpēc, ka zaudēt svaru nav viegli: tas prasa apņemšanos, neatlaidību un centību, un mēs bieži nespējam ievērot tik prasīgu režīmu.

Visticamāk, tas, kas jums nepieciešams, lai beidzot varētu zaudēt svaru, ir neliela ārēja palīdzība, kas atbalstīs jūsu ķermeni svara zaudēšanas procesā  . Un nē, mēs nerunājam par dārgām kuņģa samazināšanas operācijām vai nedzeramiem ķīmiskiem izdomājumiem.

Mums vajadzīga palīdzība ir USlim : dabisks papildinājums bez kontrindikācijām, kas īpaši palīdz zaudēt svaru, stimulējot ketozi. Lasiet tālāk, lai uzzinātu visu, kas jums par to jāzina.

Kā izmērīt un interpretēt svara statusu?

Pieaugušo ķermeņa masas indekss jeb ĶMI

ĶMI ir cilvēka svars kilogramos, dalīts ar viņa auguma metros kvadrātu. Augsts ĶMI var liecināt par augstu ķermeņa tauku līmeni, un zems ĶMI var liecināt par pārāk zemu ķermeņa tauku līmeni. Lai aprēķinātu savu ĶMI, skatiet  ĶMI kalkulatoru  . Varat arī noteikt savu ĶMI, atrodot savu augumu un svaru šajā  ĶMI indeksa diagrammā, ārējā ikona (saite tikai angļu valodā).

Svars, kas ir lielāks par svaru, kas tiek uzskatīts par veselīgu konkrētam augumam, tiek raksturots kā liekais svars vai aptaukošanās. Ja svars ir mazāks par to, kas tiek uzskatīts par veselīgu konkrētam augumam, tas tiek uzskatīts par nepietiekamu svaru  1  .

Kā izmērīt augumu un svaru ĶMI

Lai aprēķinātu ĶMI, jums jāizmēra augstums un svars. Precīzāk ir izmērīt augstumu metros un svaru kilogramos. Tomēr ĶMI formula tika pielāgota augumam collās un svaram mārciņās. Šos mērījumus var veikt ārsta kabinetā vai mājās, izmantojot mērlenti un svarus.

Papildinformāciju skatiet sadaļā  Par pieaugušo ĶMI.

Kas ir USlim un kādam nolūkam to lieto

Izstrādāts no 100% dabīgām sastāvdaļām un ražots ASV, USlim  stimulē svara zudumu, paātrinot vielmaiņu, mazinot izsalkumu un izraisot ketozi  — stāvokli organismā, kas stimulē tauku dedzināšanu.

Tas viss, nenovājinot, pareizāk sakot, enerģētiski gan fiziski, gan garīgi un nepiespiežot ievērot stingru diētu.

Tā kā ketoze izraisa svara zudumu

Ketoze ir cilvēka ķermeņa dabiskais vielmaiņas stāvoklis. Šis stāvoklis rodas, ja organismā trūkst vienkāršu ogļhidrātu un cukuru, kas ir uzturvielas, ko organisms parasti izmanto enerģijas iegūšanai.

Kad glikoze ir izsmelta, ķermenis ir spiests meklēt enerģiju citur un pēc tam sāk uzbrukt ķermeņa tauku krājumiem procesā, ko sauc par lipolīzi  , kurā organisms izmanto taukus enerģijas iegūšanai, burtiski tos sadedzinot.

Lai izraisītu ketozes stāvokli, parasti ir nepieciešama ļoti specifiska diēta, kas ietver visu pārtikas produktu, kas satur vienkāršus ogļhidrātus un cukurus, krasi samazināšanu  : graudus un to atvasinājumus, cieti saturošus dārzeņus  (piemēram, kartupeļus, burkānus un ķirbjus)  , augļus  (jo tie ir bagāti ar cukurs).. )  , pākšaugi, saldumi un sodas.

Dažas ketogēnas  (vai būtībā ketogēnas)  diētas ir 21 dienas ketogēna diēta, tauku dedzināšanas diēta, tisanoreica diēta, Life 120 diēta vai Paleo diēta. Šīs diētas noteikti ir ļoti efektīvas, lai ātri un efektīvi zaudētu svaru, taču tās ir ļoti grūti ievērot, jo tās ir īpaši ierobežojošas  :  ne visi spēj tikt galā ar šo diētu sniegto ilgo atņemšanas periodu.

Turklāt pirmajās diētas nedēļās ketogēniem režīmiem ir dažas blakusparādības, piemēram, pastāvīgs izsalkums un enerģijas zudums, kas liek daudziem klientiem atteikties no diētas.

Kā darbojas USlim sistēma ?

USlim izraisa ketozes stāvokli bez nepieciešamības pēc ļoti ierobežojošas un pilnīgi ogļhidrātus nesaturošas diētas.

Tas ir saistīts ar  unikālo dabisko sastāvdaļu kombināciju, kas  sadalīta divās kapsulās: šis  dabisko ekstraktu, vitamīnu un mikroelementu maisījums  darbojas sinerģiski, lai  maksimāli palielinātu tauku dedzināšanu un līdz ar to arī svara zudumu.

Turklāt USlim sastāvdaļas :

Kam ir piemērota USlim sistēma ?

USlim ir piemērots visu vecumu un dzīvesveidu vīriešiem un sievietēm,  kuri vēlas zaudēt svaru, bet nevar ievērot pārāk ierobežojošas diētas.

USlim sastāvdaļas

USlim priekšrocības

Unikālā USlim formula iedarbojas uz jūsu ķermeni kārtā:

Šīs sekas ļauj ātri un vienmērīgi zaudēt svaru un zaudēt svaru, neatsakoties no daudzveidīga un garšīga uztura, nepakļaujot ķermeni smagam stresam, bez upuriem un bez blakusparādībām.

USlim : nāc pie mums

USlim iepakojumā ir  divi blisteri ar divu veidu kapsulām, kas jālieto vienlaicīgi 30 minūtes pirms galvenajām ēdienreizēm.

Tātad pieņemsim:

Cik ilgi to vajadzētu lietot?

USlim cikls ilgst 30 dienas.

Jebkurā gadījumā jūs varat turpināt lietot uztura bagātinātāju vēl ilgāk, lai iegūtu vēl svarīgākus svara rezultātus un atbalstītu ķermeņa veselību.

Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai redzētu pirmos rezultātus?

Tāpat kā ar visiem uztura bagātinātājiem, USlim rezultāti atšķiras no cilvēka uz cilvēku.

Lietotāji apstiprina, ka pēc ārstēšanas ir redzami pārsteidzoši rezultāti  : jums pat nav jāsver sevi, lai saprastu, cik daudz svara esat zaudējis.

Turklāt  jūs uzreiz sajutīsiet sava ķermeņa vispārējās pašsajūtas uzlabošanos  :  jūs jutīsieties enerģijas un labsajūtas pilns, un jūsu ķermenis tiks stiprināts katru dienu.

Vai USlim sistēma ir droša?

Papildinājums ir ražots ASV, izmantojot tikai tīras, dabīgas augu sastāvdaļas un augstākās kvalitātes sastāvdaļas  , ir klīniski pārbaudīts un tam ir labas ražošanas prakses sertifikāts.

Turklāt  USlim nesatur ĢMO un glutēnu,  tāpēc piemērots arī cilvēkiem, kuri ir jutīgi pret lipekli.

Vai USlim ir kādas blakusparādības?

Tā kā USlim ir 100% dabīgs produkts,  tam nebija kontrindikāciju vai blakusparādību.

Izvairieties no tā lietošanas tikai tad, ja Jums ir alerģija pret kādu no sastāvdaļām, un meklējiet medicīnisku palīdzību, ja esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti, vai lietojat noteiktu zāļu terapiju.

Kur nopirkt Uslim

U Slim ražotājs nolēmis saglabāt tikai tiešās tirdzniecības kanālu, lai pasargātu patērētāju gan no bīstamām piedevas imitācijām, gan no piemaksām, ko pārdevēji uzliktu cenai.

Šī iemesla dēļ  U Slim var iegādāties tikai oficiālajā ražotāja vietnē,  un to nevar atrast aptiekās, ārstniecības augu veikalos vai e-komercijas veikalos.

Nāc un pārbaudi:DUO C&P.

Cik maksā USlim

Taču, ja iegādājaties šodien, varat izmantot  mūsu lasītājiem rezervēto īpašo piedāvājumu  un samaksāt par komplektu -50% no parastās cenas.

Exit mobile version