Erectogen nano, krāpniecība? Negatīvie viedokļi, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

Erectogen kapsulas  un enerģijas produkts ir uztura bagātinātāji, kas paredzēti, lai uzlabotu vīriešu seksuālo funkciju un palielinātu dzimumlocekļa izmēru.

Erektogēnas kapsulas   un potences produkti satur dabiskas sastāvdaļas, kas var palīdzēt palielināt libido, uzlabot erekciju un palielināt dzimumlocekļa platumu.

Ja mūsu ķermenis nedarbojas tā, kā mēs to vēlamies, ir grūti par to runāt. Erekcijas disfunkcija (ED) nav izņēmums. Tomēr neapmierinātība, apjukums un stress, ko tie var izraisīt, nav lietas, kuras jums vajadzētu paciest, jo erektilā disfunkcija lielākoties ir ārstējama.

Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kas ir ED, kas izraisa vai veicina ED, un ED ārstēšanas iespēju pārskatu.

Erektilās disfunkcijas simptomi nav absolūti

Erekcijas disfunkcija neaprobežojas tikai ar pilnīgu impotenci. Lai gan tas ir disfunkcijas veids, erektilās disfunkcijas simptomi var izskatīties arī šādi:

 • Nestabila spēja sasniegt erekciju, ja vēlaties nodarboties ar seksu.
 • Erekcija nav pietiekami ilga, lai sniegtu seksuālu apmierinājumu.
 • Skatīties: Erectil ,  Wirex , Bighunter
Erectogen

Kas var izraisīt erektilās disfunkcijas?

ED ir daudzi iespējamie cēloņi un veicinošie faktori. Parasti tā ir faktoru kombinācija, kas veic vienu vai vairākas no šīm darbībām:

 • Tie ietekmē dzimumlocekļa asinsriti
 • Tie ietekmē signālus starp smadzenēm un dzimumlocekli
 • Ietekme uz dzimumlocekļa nerviem

Veselības stāvokļi, kas var izraisīt erektilās disfunkcijas

Tā kā erektilās disfunkcijas cēloņi ir dažādi, ar to ir saistīti daudzi medicīniski stāvokļi.

Piemēram, tādas problēmas kā    asinsvadu un sirds slimības    , augsts holesterīna līmenis un ateroskleroze var ietekmēt asinsriti. Nervu problēmas var izraisīt tādas slimības kā    diabēts    ,    Parkinsona slimība    , multiplā skleroze un noteiktas iegurņa vēža ārstēšanas metodes.

Citi veselības stāvokļi, kas var veicināt erektilās disfunkcijas, ir:

 • Peirona slimība
 • Zems testosterona līmenis
 • Dzimumlocekļa, citu iegurņa orgānu vai muguras smadzeņu traumas.

Zāles, kas var izraisīt erektilās disfunkcijas

Erekcijas disfunkcija var būt dažu medikamentu blakusparādība. Visizplatītākie piemēri ir asinsspiediena zāles, īpaši diurētiskie līdzekļi (piemēram, hlortiazīds un furosemīds) un beta blokatori (piemēram, metoprolols un atenolols), kas var samazināt asins plūsmu uz dzimumlocekli.

Antidepresanti bieži ir saistīti arī ar erektilās disfunkcijas gadījumiem, jo ​​tie var apgrūtināt erekciju un orgasmu. Tās parasti ir saistītas arī ar samazinātu libido. Visi antidepresanti var izraisīt ED, taču visticamākie ir selektīvie serotonīna atpakaļsaistes inhibitori (SSAI), piemēram, Lexapro, Prozac un Zoloft.

Citas zāles, kas var veicināt erektilās disfunkcijas, ir:

 • Antihistamīni un H2 blokatori    – Papildus alerģiskām reakcijām un skābes refluksam histamīnam ir svarīga loma erektilajā funkcijā.
 • Opioīdi    –    ilgstoša opioīdu lietošana    ir saistīta ar zemu testosterona līmeni un erektilās disfunkcijas.

Erektilās disfunkcijas psiholoģiskie cēloņi

Seksam ir nepieciešams, lai ķermenis un prāts strādātu kopā. Tāpēc negatīvas emocijas, piemēram,    nemiers    , bailes vai vainas apziņa, var apgrūtināt erekcijas sasniegšanu un saglabāšanu pat tad, ja nav citu veselības problēmu. Tas pats attiecas uz tādiem   garīgās   veselības stāvokļiem kā trauksme un    depresija    .

Trauksme par seksuālo sniegumu ir izplatīts negatīvu emociju piemērs, kas var veicināt erektilās disfunkcijas attīstību. Un, ja šīs bažas rodas, pamanot erektilās disfunkcijas simptomus, tas var izraisīt papildu stresu vai trauksmi. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka negatīvām emocijām nav jābūt saistītām ar seksu, lai to ietekmētu. Piemēram, ja jums ir ļoti saspringts darbs, var būt grūtāk tikt galā un uzturēt labu garastāvokli.

Kas ir Erectogen un kam tas paredzēts?

Potences kapsulas un Erectogen produkts ir uztura bagātinātāji, ko izmanto, lai uzlabotu vīriešu seksuālo veiktspēju un palielinātu dzimumlocekļa izmēru. Šīs kapsulas satur dabiskas sastāvdaļas, kas var stimulēt asinsriti, palielināt libido un veicināt vīriešu reproduktīvo orgānu attīstību.

Mērķis

Šeit ir saraksts ar situācijām, kurās jūs varētu apsvērt iespēju izmantot dzimumlocekļa palielināšanas un stiprības kapsulas, piemēram, Erectogen:

 • Erekcijas disfunkcija: ja jums ir grūtības sasniegt vai uzturēt erekciju, kas ir pietiekama apmierinošam dzimumaktam, iespējams, vēlēsities apsvērt kapsulas.
 • Zems libido: ja esat pamanījis libido samazināšanos vai interesi par seksu, kapsulas var palīdzēt palielināt libido un uzlabot dzimumtieksmi.
 • Dzimumlocekļa izmēra problēmas: ja jūs uztrauc sava dzimumlocekļa izmērs un vēlaties to palielināt, kapsulas var palīdzēt stimulēt augšanu un uzlabot seksuālo pārliecību.

Kā Erectogen darbojas?

Tomēr parasti dzimumlocekļa palielināšanas un stiprības kapsulu ražotāji, piemēram,   Erectogen   , var apgalvot, ka viņu produkti darbojas dažādos veidos. Šie paziņojumi var ietvert:

Asins plūsmas stimulēšana: dažas potences un dzimumlocekļa palielināšanas kapsulas satur sastāvdaļas, kas var uzlabot asins plūsmu dzimumorgānu rajonā. Tas palīdzēs sasniegt spēcīgāku un ilgstošāku erekciju.

Paaugstināts libido: daži produkti var saturēt sastāvdaļas, kas var palielināt libido vai libido, kas var uzlabot veiktspēju un intīmo baudu.

Erectogen

Erektogēnas sastāvdaļas

Šeit ir Erectogen potences un dzimumlocekļa paplašināšanas kapsulu  sastāvdaļu saraksts un to iespējamā ietekme:

 • Ķīniešu vīnogu augļu ekstrakts   (Cissus quadrangularis): tiek uzskatīts, ka šis ekstrakts palīdz uzlabot asinsriti, kas ir svarīgi, lai sasniegtu un uzturētu spēcīgu erekciju.
 • Žeņšeņa sakņu ekstrakts   (Panax Ginseng): Žeņšeņs ir pazīstams ar tā stimulējošajām un atjaunojošajām īpašībām. Tiek uzskatīts, ka tas palīdz palielināt libido un uzlabot seksuālo sniegumu.
 • Safrāna ekstrakts   (Crocus sativus): Safrānu tradicionāli izmanto kā afrodiziaku. Tiek uzskatīts, ka tas var palielināt libido un uzlabot erekcijas kvalitāti.
 • Melno piparu ekstrakts   (Piper nigrum): Melnie pipari satur vielu, ko sauc par piperīnu, kuras spēja uzlabot citu uzturvielu uzsūkšanos ir pētīta. Tās klātbūtne kapsulās var palīdzēt palielināt citu sastāvdaļu biopieejamību un tādējādi uzlabot to efektivitāti.

Erektogēna  riski, efektivitāte, ieguvumi 

Šeit ir saraksts ar iespējamiem dzimumlocekļa paplašināšanas un potences kapsulu, piemēram, Erectogen, ieguvumiem  :

 • Uzlabota erekcija: tiek uzskatīts, ka kapsulas palīdz uzlabot erekcijas kvalitāti un ilgumu, kā rezultātā seksuālā pieredze ir apmierinošāka.
 • Paaugstināts libido: dažiem lietotājiem pēc kapsulu lietošanas var rasties paaugstināts libido un pastiprināta interese par seksu.
 • Dzimumlocekļa izmēra palielināšana: Pēc ražotāja domām, kapsulas var palīdzēt stimulēt dzimumlocekļa augšanu, kas var radīt lielāku pārliecību un gandarījumu par tuvību.
 • Iespējama seksuālās izturības uzlabošana. Tiek ierosināts, ka kapsulas var palīdzēt uzlabot seksuālo izturību un veiktspēju, ļaujot tām ilgāk saglabāties.

Kā lietot, kā ņemt

Ražotājam uz produkta iepakojuma vai oficiālajā tīmekļa vietnē  ir jāsniedz detalizēti norādījumi par potences un dzimumlocekļa palielināšanas kapsulu, piemēram, Erectogen, lietošanu  . Tomēr šeit ir daži vispārīgi soļi, kas parasti tiek ievēroti, lietojot šāda veida uztura bagātinātājus:

 • Izlasiet instrukcijas: Ir svarīgi rūpīgi izlasīt ražotāja sniegtos norādījumus un ieteikumus. Pārliecinieties, ka saprotat lietošanas instrukcijas, ieteicamās devas un visus piesardzības pasākumus un brīdinājumus.
 • Ievērojiet ieteicamo devu: kapsulas parasti ieteicams lietot saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Tas var ietvert vienu vai divas kapsulas dienā, vēlams ēšanas laikā un glāzi ūdens. Ir svarīgi nepārsniegt ieteicamo devu.
 • Esiet konsekventi: Lai iegūtu labākos rezultātus, ieteicams ievērot konsekventu grafiku un regulāri lietot kapsulas, kā norādīts. Tas var ietvert to lietošanu katru dienu noteiktu laika periodu, piemēram, vairākas nedēļas vai mēnešus.
 • Kopā ar veselīgu dzīvesveidu: Lai maksimāli palielinātu iespējamos ieguvumus, kapsulu lietošanu ieteicams papildināt ar veselīgu dzīvesveidu. Tas ietver sabalansētu uzturu, regulāras fiziskās aktivitātes un labas vispārējās veselības saglabāšanu.
Erectogen

Erectogen lietošanas rezultāts 

 • Uzlabota erekcija: dažiem lietotājiem var uzlaboties erekcijas kvalitāte un stabilitāte, kas var radīt lielāku seksuālo apmierinātību.
 • Paaugstināts libido: Ir ierosināts, ka kapsulu lietošana var palielināt libido un dzimumtieksmi, kas var izraisīt biežāku dzimumaktu un lielāku apmierinātību ar tuvību.
 • Paaugstināta pašapziņa: Dažiem vīriešiem var palielināties pašapziņa un palielināta seksuālā veiktspēja, jo viņi ievēro erektilās funkcijas un dzimumlocekļa izmēra uzlabojumus.

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri

“Kā vīrietis ap četrdesmit, es vienmēr esmu vēlējies uzlabot savu seksuālo dzīvi un atgūt pārliecību par tuvību. Izpētījis un izlasījis dažas pozitīvas atsauksmes par Erectogen kapsulām, es nolēmu tās izmēģināt. Man jāsaka, ka rezultāti bija pārsteidzoši. Mans libido ir ievērojami palielinājies, un mana erekcija ir stiprāka un ilgst ilgāk. Arī mans partneris ir pamanījis atšķirību, un mēs baudām pilnīgāku seksuālo dzīvi. Es iesaku Erectogen  ikvienam vīrietim, kurš vēlas uzlabot savu sniegumu un pārliecību guļamistabā. Paldies, Erectogen!

Šeit ir daži padomi un komentāri no reāliem lietotājiem no aptuveni

“Kad man palika 50 gadi, man sākās grūtības ar savu seksuālo dzīvi. Es biju neapmierināts un noraizējies par savu sniegumu. Tad es atklāju Erectogen. Nolēmu pamēģināt un jāatzīst, ka tās bija pozitīvas pārmaiņas manā dzīvē. Kapsulas uzlaboja manu erekciju, un tagad es varu uzturēt spēcīgāku un ilgāku erekciju. Es arī pamanīju palielināt libido un palielināt seksuālo apmierinātību. Esmu patiesi pateicīgs par šo produktu. Erectogen ir radījis milzīgas pārmaiņas manā dzīvē, un es iesaku to ikvienam vīrietim, kurš vēlas uzlabot savu seksuālo sniegumu.

Komentēt