USlim — vai tas darbojas? Krāpšana? Viedokļi, sastāvdaļas, cena, kur nopirkt, aptieka

USlim – svara zaudēšana vienmēr ir pirmais lēmums, ko pieņemam jaunajam gadam, taču ātri vien pēc dažām nedēļām mēs atsakāmies no diētas un fiziskām aktivitātēm un atgriežamies pie vecajiem ieradumiem. Apsolām sākt tievēt arī pēc Lieldienām, pirms vasaras, septembrī, pēc Ziemassvētkiem, pirmdien. Bet galu galā mēs to nekad nedarām.

Tas ir tāpēc, ka zaudēt svaru nav viegli: tas prasa apņemšanos, neatlaidību un centību, un mēs bieži nespējam ievērot tik prasīgu režīmu.

Visticamāk, tas, kas jums nepieciešams, lai beidzot varētu zaudēt svaru, ir neliela ārēja palīdzība, kas atbalstīs jūsu ķermeni svara zaudēšanas procesā  . Un nē, mēs nerunājam par dārgām kuņģa samazināšanas operācijām vai nedzeramiem ķīmiskiem izdomājumiem.

Mums vajadzīga palīdzība ir USlim : dabisks papildinājums bez kontrindikācijām, kas īpaši palīdz zaudēt svaru, stimulējot ketozi. Lasiet tālāk, lai uzzinātu visu, kas jums par to jāzina.

Kā izmērīt un interpretēt svara statusu?

Pieaugušo ķermeņa masas indekss jeb ĶMI

ĶMI ir cilvēka svars kilogramos, dalīts ar viņa auguma metros kvadrātu. Augsts ĶMI var liecināt par augstu ķermeņa tauku līmeni, un zems ĶMI var liecināt par pārāk zemu ķermeņa tauku līmeni. Lai aprēķinātu savu ĶMI, skatiet  ĶMI kalkulatoru  . Varat arī noteikt savu ĶMI, atrodot savu augumu un svaru šajā  ĶMI indeksa diagrammā, ārējā ikona (saite tikai angļu valodā).

 • Ja jūsu ĶMI ir mazāks par 18,5  , jums ir nepietiekams svars.
 • Ja jūsu ĶMI ir no 18,5 līdz 24,9  , jūs esat normālā vai veselīgā svara diapazonā.
 • Ja jūsu ĶMI ir no 25,0 līdz 29,9  , jums ir liekais svars.
 • Ja jūsu ĶMI ir 30,0 vai vairāk  , jums ir aptaukošanās.

Svars, kas ir lielāks par svaru, kas tiek uzskatīts par veselīgu konkrētam augumam, tiek raksturots kā liekais svars vai aptaukošanās. Ja svars ir mazāks par to, kas tiek uzskatīts par veselīgu konkrētam augumam, tas tiek uzskatīts par nepietiekamu svaru  1  .

USlim

Kā izmērīt augumu un svaru ĶMI

Lai aprēķinātu ĶMI, jums jāizmēra augstums un svars. Precīzāk ir izmērīt augstumu metros un svaru kilogramos. Tomēr ĶMI formula tika pielāgota augumam collās un svaram mārciņās. Šos mērījumus var veikt ārsta kabinetā vai mājās, izmantojot mērlenti un svarus.

Papildinformāciju skatiet sadaļā  Par pieaugušo ĶMI.

Kas ir USlim un kādam nolūkam to lieto

Izstrādāts no 100% dabīgām sastāvdaļām un ražots ASV, USlim  stimulē svara zudumu, paātrinot vielmaiņu, mazinot izsalkumu un izraisot ketozi  — stāvokli organismā, kas stimulē tauku dedzināšanu.

Tas viss, nenovājinot, pareizāk sakot, enerģētiski gan fiziski, gan garīgi un nepiespiežot ievērot stingru diētu.

Tā kā ketoze izraisa svara zudumu

Ketoze ir cilvēka ķermeņa dabiskais vielmaiņas stāvoklis. Šis stāvoklis rodas, ja organismā trūkst vienkāršu ogļhidrātu un cukuru, kas ir uzturvielas, ko organisms parasti izmanto enerģijas iegūšanai.

Kad glikoze ir izsmelta, ķermenis ir spiests meklēt enerģiju citur un pēc tam sāk uzbrukt ķermeņa tauku krājumiem procesā, ko sauc par lipolīzi  , kurā organisms izmanto taukus enerģijas iegūšanai, burtiski tos sadedzinot.

Lai izraisītu ketozes stāvokli, parasti ir nepieciešama ļoti specifiska diēta, kas ietver visu pārtikas produktu, kas satur vienkāršus ogļhidrātus un cukurus, krasi samazināšanu  : graudus un to atvasinājumus, cieti saturošus dārzeņus  (piemēram, kartupeļus, burkānus un ķirbjus)  , augļus  (jo tie ir bagāti ar cukurs).. )  , pākšaugi, saldumi un sodas.

Dažas ketogēnas  (vai būtībā ketogēnas)  diētas ir 21 dienas ketogēna diēta, tauku dedzināšanas diēta, tisanoreica diēta, Life 120 diēta vai Paleo diēta. Šīs diētas noteikti ir ļoti efektīvas, lai ātri un efektīvi zaudētu svaru, taču tās ir ļoti grūti ievērot, jo tās ir īpaši ierobežojošas  :  ne visi spēj tikt galā ar šo diētu sniegto ilgo atņemšanas periodu.

Turklāt pirmajās diētas nedēļās ketogēniem režīmiem ir dažas blakusparādības, piemēram, pastāvīgs izsalkums un enerģijas zudums, kas liek daudziem klientiem atteikties no diētas.

Kā darbojas USlim sistēma ?

USlim izraisa ketozes stāvokli bez nepieciešamības pēc ļoti ierobežojošas un pilnīgi ogļhidrātus nesaturošas diētas.

Tas ir saistīts ar  unikālo dabisko sastāvdaļu kombināciju, kas  sadalīta divās kapsulās: šis  dabisko ekstraktu, vitamīnu un mikroelementu maisījums  darbojas sinerģiski, lai  maksimāli palielinātu tauku dedzināšanu un līdz ar to arī svara zudumu.

Turklāt USlim sastāvdaļas :

 • paātrināt vielmaiņu ilgtermiņā  , lai svars neatgrieztos uzreiz pēc patēriņa cikla beigām;
 • palīdzēt cīnīties ar diētu blakusparādībām,  mazināt izsalkuma sajūtu un ietekmēt garīgo labsajūtu  , liekot justies enerģiskākiem, laimīgākiem un koncentrētākiem;
 • stiprina  imūnsistēmu  .
USlim

Kam ir piemērota USlim sistēma ?

USlim ir piemērots visu vecumu un dzīvesveidu vīriešiem un sievietēm,  kuri vēlas zaudēt svaru, bet nevar ievērot pārāk ierobežojošas diētas.

USlim sastāvdaļas

 • Ingvera ekstrakts  , pretiekaisuma garšviela, kas  stimulē gremošanu un paātrina vielmaiņu  . Viens pētījums atklāja, ka ingvera pievienošana diētai  veicina svara zudumu, uzlabo ķermeņa uzbūvi un palīdz samazināt holesterīna līmeni  (  avots  ). Turklāt ingvers  stimulē sāta sajūtu un samazina kortizola, stresa hormona, ražošanu  .
 • Guarānas ekstrakts  , kas  paātrina vielmaiņu un gremošanu  , kā arī stimulē lipolītisku enzīmu ražošanu, kas  sadedzina taukus  . Viens pētījums atklāja, ka guarānas ekstrakta papildināšana palīdzēja vairākiem cilvēkiem samazināt gurnu apkārtmēru un līdzsvarot triglicerīdu līmeni asinīs (  avots  ). Turklāt  guarāna ir garastāvokļa un garīgās labsajūtas panaceja  (  avots  ): to arī nejauši neizmanto depresijas ārstēšanai un skolēnu koncentrēšanās spējas uzlabošanai. Turklāt guarāna palīdz  kontrolēt izsalkuma stimulus, galvenokārt iedarbojoties uz nervu badu.
 • Kofeīns  , viela, kas  stimulē tauku dedzināšanu, paātrina vielmaiņu un attīra aknas  . Vienā pētījumā konstatēts, ka kofeīns ir noderīgs ķermeņa tauku izvadīšanai, īpaši ap vidukli (  avots  ), savukārt citā pētījumā tika aplūkota tā ietekme uz  sliktā holesterīna  (ZBL) pazemināšanu un labā holesterīna  (ABL) palielināšanu  (  avots  ). Kofeīns darbojas arī garīgajā līmenī, padarot jūs enerģiskāku, aktīvāku un koncentrētāku, kā arī palīdz mazināt izsalkuma sajūtu.
 • Magnijs  , minerāls, kas  atbalsta tauku, olbaltumvielu un cukuru vielmaiņu  . Magnijs nomierina nervu sistēmu,  tādējādi cīnoties ar bezmiegu un nervu badu  , un  enerģē prātu, piešķirot tam enerģiju. Turklāt magnijs palīdz saistīt kalciju zobos un kaulos un asimilēt vitamīnus.
 • L-lizīns  , viena no neaizvietojamajām aminoskābēm, ir svarīga  imūnsistēmas darbības uzlabošanai, trauksmes un stresa mazināšanai, kā arī kalcija saistīšanās veicināšanai  un tādējādi kaulu un zobu veselībai.
 • L-glutamīns  , aminoskābe, kas  novērš muskuļu masas zudumu  un tādējādi novērš nogurumu un vājumu pēc svara zaudēšanas. Turklāt glutamīns  atbalsta imūnsistēmu, palīdz detoksicēt ķermeni un darbojas kā antioksidants  .
 • Kalcijs  , minerāls, kas nepieciešams, lai uzturētu  stiprus zobus un kaulus,  kā arī  cīnītos pret trauksmi un stresu  (un līdz ar to arī nervu badu)  , palīdzot barības vielu uzsūkšanai un  stimulējot muskuļu attīstību .

USlim priekšrocības

Unikālā USlim formula iedarbojas uz jūsu ķermeni kārtā:

 • stimulē ketozi  un tādējādi tauku dedzināšanu, kā rezultātā samazinās svars;
 • novērš jaunu taukaudu veidošanos  ;
 • novērš muskuļu masas samazināšanos, pateicoties tam  saglabā ķermeņa tvirtumu  ;
 • normalizē asins vērtības  ;
 • palīdz  attīrīt organismu  no toksīniem un liekā šķidruma, tādējādi samazinot celulīta risku;
 • atbalsta imūnsistēmu;
 • atbalsta kaulu veselību;
 • samazina izsalkuma sajūtu;
 • atšķirībā no diētām  , tas liek jums justies enerģiskam un laimīgam.

Šīs sekas ļauj ātri un vienmērīgi zaudēt svaru un zaudēt svaru, neatsakoties no daudzveidīga un garšīga uztura, nepakļaujot ķermeni smagam stresam, bez upuriem un bez blakusparādībām.

USlim : nāc pie mums

USlim iepakojumā ir  divi blisteri ar divu veidu kapsulām, kas jālieto vienlaicīgi 30 minūtes pirms galvenajām ēdienreizēm.

Tātad pieņemsim:

 • viena zila un viena dzeltena kapsula 30 minūtes pirms pusdienām;
 • viena zila un viena dzeltena kapsula 30 minūtes pirms pusdienām.

Cik ilgi to vajadzētu lietot?

USlim cikls ilgst 30 dienas.

Jebkurā gadījumā jūs varat turpināt lietot uztura bagātinātāju vēl ilgāk, lai iegūtu vēl svarīgākus svara rezultātus un atbalstītu ķermeņa veselību.

Cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai redzētu pirmos rezultātus?

Tāpat kā ar visiem uztura bagātinātājiem, USlim rezultāti atšķiras no cilvēka uz cilvēku.

Lietotāji apstiprina, ka pēc ārstēšanas ir redzami pārsteidzoši rezultāti  : jums pat nav jāsver sevi, lai saprastu, cik daudz svara esat zaudējis.

Turklāt  jūs uzreiz sajutīsiet sava ķermeņa vispārējās pašsajūtas uzlabošanos  :  jūs jutīsieties enerģijas un labsajūtas pilns, un jūsu ķermenis tiks stiprināts katru dienu.

USlim

Vai USlim sistēma ir droša?

Papildinājums ir ražots ASV, izmantojot tikai tīras, dabīgas augu sastāvdaļas un augstākās kvalitātes sastāvdaļas  , ir klīniski pārbaudīts un tam ir labas ražošanas prakses sertifikāts.

Turklāt  USlim nesatur ĢMO un glutēnu,  tāpēc piemērots arī cilvēkiem, kuri ir jutīgi pret lipekli.

Vai USlim ir kādas blakusparādības?

Tā kā USlim ir 100% dabīgs produkts,  tam nebija kontrindikāciju vai blakusparādību.

Izvairieties no tā lietošanas tikai tad, ja Jums ir alerģija pret kādu no sastāvdaļām, un meklējiet medicīnisku palīdzību, ja esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti, vai lietojat noteiktu zāļu terapiju.

Kur nopirkt Uslim

U Slim ražotājs nolēmis saglabāt tikai tiešās tirdzniecības kanālu, lai pasargātu patērētāju gan no bīstamām piedevas imitācijām, gan no piemaksām, ko pārdevēji uzliktu cenai.

Šī iemesla dēļ  U Slim var iegādāties tikai oficiālajā ražotāja vietnē,  un to nevar atrast aptiekās, ārstniecības augu veikalos vai e-komercijas veikalos.

Nāc un pārbaudi:DUO C&P.

Cik maksā USlim

Taču, ja iegādājaties šodien, varat izmantot  mūsu lasītājiem rezervēto īpašo piedāvājumu  un samaksāt par komplektu -50% no parastās cenas.

1 domas par “USlim — vai tas darbojas? Krāpšana? Viedokļi, sastāvdaļas, cena, kur nopirkt, aptieka”

Komentēt