ABslim, krāpniecība? Negatīvās atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

ABslim ir notievēšanas pilieni, kuru formula ļoti ātri atbalsta svara zaudēšanas procesu . Šie pilieni satur dabiskas sastāvdaļas, kas īpaši atlasītas, lai stimulētu vielmaiņu un samazinātu apetīti, tādējādi palīdzot efektīvāk sasniegt savus svara zaudēšanas mērķus.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

ProduktsABslim
Farmaceitiskā formaPilieni
Īstas atsauksmes⭐4,94 no 5 zvaigznēm
SūtījumsEkspress kurjers
Pieejamība

Kā aprēķināt ķermeņa masas indeksu

Ķermeņa masas indekss ir vienkāršs aprēķins, kura pamatā ir cilvēka augums un svars. Formula ir ĶMI = kg/m  2,   kur kg ir cilvēka svars kilogramos un am  2   ir augums metros kvadrātā.

ĶMI 25,0 vai vairāk tiek uzskatīts par lieko svaru, bet veselīgs diapazons ir no 18,5 līdz 24,9. ĶMI ietekmē lielāko daļu pieaugušo vecumā no 18 līdz 65 gadiem.

Kam nevajadzētu izmantot ĶMI kalkulatoru

ĶMI netiek piešķirts cilvēkiem, kuri audzē muskuļus, garo distanču sportistiem, grūtniecēm, vecāka gadagājuma cilvēkiem un maziem bērniem. Tas ir tāpēc, ka ĶMI neņem vērā, vai jūsu ķermeņa svars sastāv no muskuļiem vai taukiem, bet tikai ar skaitli. Cilvēkiem ar lielāku muskuļu masu, piemēram, sportistiem, var būt augsts ĶMI, taču viņiem nav lielāks risks veselībai. Cilvēkiem ar mazāku muskuļu masu, piemēram, bērniem, kuri vēl nav beiguši augt, vai vecākiem cilvēkiem, kuri, iespējams, zaudē kādu muskuļu masu, var būt zemāks ĶMI. Grūtniecības un laktācijas laikā sievietes ķermeņa uzbūve mainās, tāpēc ĶMI mērīšana nav piemērota.

Plašāku informāciju var atrast   Veselības Kanādas vadlīnijās pieaugušo svara noteikšanai (šī saite tiek atvērta jaunā logā) .

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

ABslim

Kas tas irABslimun kādam nolūkam to izmanto

Kad pieteiktiesABslimun kādas ir tās terapeitiskās indikācijas?

ABslimir notievēšanas pilieni, kas īpaši izstrādāti, lai atbalstītu svara zaudēšanas procesu. Šie pilieni satur dabiskas sastāvdaļas, kas var palīdzēt paātrināt vielmaiņu, samazināt apetīti un uzlabot tauku dedzināšanu organismā.ABslimir uztura bagātinātājs, ko var izmantot, lai atbalstītu sabalansētu uzturu un regulāras fiziskās aktivitātes kā daļu no svara zaudēšanas programmas.

Paredzētais lietojums

Šeit ir saraksts ar situācijām, kurās ir vērts lietot notievēšanas pilienusABslim:

 • Kad vēlaties uzsākt svara zaudēšanas programmu: PilieniABslimvar būt efektīvs papildinājums, lai sāktu svara zaudēšanas ceļu, atbalstot vielmaiņu un samazinot apetīti.
 • Sabalansēta uztura laikā: pilienus var izmantot kā atbalstu veselīga un sabalansēta uztura laikā, palīdzot uzlabot svara zaudēšanas procesa efektivitāti.
 • Pirms fiziskās aktivitātes: pilienu uzņemšanaABslimpirms fiziskās aktivitātes var veicināt tauku dedzināšanu un palielināt treniņa laikā pieejamo enerģiju.
 • Pēc pārēšanās perioda: pēc pārēšanās perioda pilieni var palīdzēt atjaunot līdzsvaru un atbalstīt ķermeni, samazinot apetīti un izvadot lieko šķidrumu.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Kā tas darbojas? Darbības mehānisms

Tievēšanas pilieniABslimTie darbojas vairākos veidos, lai atbalstītu svara zaudēšanas procesu. Uztura bagātinātājs satur dabisku sastāvdaļu kombināciju, kas darbojas sinerģiski, lai nodrošinātu efektīvus rezultātus.

Pirmkārt, ABslim atbalsta vielmaiņu, stimulējot tauku pārvēršanu enerģijā. Tas var palīdzēt sadedzināt vairāk kaloriju ikdienas aktivitāšu un vingrinājumu laikā, tādējādi atvieglojot svara zaudēšanu.

Otrkārt, ABslim pilieni palīdz samazināt apetīti, nodrošinot ilgstošu sāta sajūtu. Tas var samazināt uzņemto kaloriju daudzumu un kontrolēt pārēšanās, atvieglojot sabalansēta uztura uzturēšanu un porciju kontroli.

Visbeidzot, ABslim var palīdzēt izvadīt no ķermeņa lieko šķidrumu, mazinot vēdera uzpūšanās sajūtu un veicinot slaidāku, tonizētāku izskatu.

ABslim

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

ABslim sastāvs – Aktīvās sastāvdaļas

Šeit ir ABslim notievēšanas pilienu sastāvdaļu saraksts un to iedarbība:

 • Glicerīns : Glicerīns ir bieži sastopama uztura bagātinātāju sastāvdaļa un darbojas kā mitrinātājs. Tas var palīdzēt uzturēt ūdens līdzsvaru organismā.
 • Dejonizēts ūdens : Dejonizēts ūdens tiek izmantots kā aktīvo sastāvdaļu nesējs, un tam nav tiešas ietekmes uz svara zudumu.
 • Holly Leaf Extract (Ilex paraguariensis): Šis ekstrakts ir pazīstams ar tā stimulējošām īpašībām un var palīdzēt uzlabot koncentrēšanos un enerģiju.
 • Ingvera sakneņu ekstrakts (Zingiber officinale Roscoe): Ingveram piemīt termogēnas īpašības, un tas var palīdzēt paātrināt vielmaiņu un veicināt tauku dedzināšanu.
 • Piparmētras lapu ekstrakts (Mentha piperita): Piparmētra var palīdzēt mazināt izsalkumu un uzlabot gremošanu.
 • Lovage sakņu ekstrakts (Levisticum officinale Koch): Lovage ir pazīstams ar savām diurētiskajām īpašībām, kas var palīdzēt samazināt pietūkumu un ūdens aizturi.
 • Pieneņu augs un sakne (Taraxacum officinale Weber): Pienenei piemīt diurētiska iedarbība, un tā var palīdzēt attīrīt ķermeni.
 • Violetās trīskrāsu augu ekstrakts (Viola tricolor): Violetā trīskrāsu ekstraktam piemīt pretiekaisuma īpašības, un tas var veicināt vispārējo labsajūtu.
 • Salvijas lapu ekstrakts (Salvia officinalis): salvijai var būt pozitīva ietekme uz gremošanu un tā var palīdzēt samazināt apetīti.

Ieguvumi

Šeit ir saraksts ar ABslim notievēšanas pilienu galvenajām priekšrocībām:

 • Svara zaudēšanas atbalsts: ABslim ir izstrādāts, lai atbalstītu svara zaudēšanas procesu, palīdzot sadedzināt liekos ķermeņa taukus un veicināt svara zudumu.
 • Vielmaiņas paātrināšana: pilienu sastāvdaļas var palīdzēt paātrināt vielmaiņu, atvieglojot kaloriju sadedzināšanu un uzkrāto tauku izvadīšanu.
 • Samazināta ēstgriba: ABslim var palīdzēt kontrolēt apetīti, mazinot izsalkuma sajūtu un veicinot sabalansētu uzturu ar atbilstošu kaloriju patēriņu.
 • Enerģijas pastiprināšana: atlasītās sastāvdaļas var nodrošināt enerģijas palielinājumu, atbalstot aktīvu dzīvesveidu un atvieglojot vingrinājumus.
 • Uzlabots muskuļu tonuss: ABslim var palīdzēt uzlabot muskuļu tonusu, palīdzot sasniegt slaidāku un tonizētāku izskatu svara zaudēšanas procesā.
 • Vispārējs veselības atbalsts: pilienos atrodamie augu ekstrakti, piemēram, pienenes un salvija, var sniegt vispārējus ieguvumus veselībai, tostarp diurētiskas un pretiekaisuma īpašības.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Lietošanas veids, devas

Lai pareizi lietotu ABslim notievēšanas pilienus , ievērojiet norādījumus uz iepakojuma. Tālāk ir sniegta vispārīga lietošanas pamācība:

 1. Devas: Parasti ieteicams lietot 20-30 pilienus ABslim dienā. Tomēr, lūdzu, ievērojiet detalizētos norādījumus uz iepakojuma, jo deva var nedaudz atšķirties atkarībā no ražotāja.
 2. Kā lietot: Pirms lietošanas rūpīgi sakratiet ABslim pudeli . Pēc tam, izmantojot atbilstošu pilinātāju, paņemiet ieteicamo pilienu daudzumu un ļaujiet tiem nokrist zem mēles.
 3. Norīšana: Turiet pilienus zem mēles dažas sekundes un pēc tam norijiet. Tas ļauj sastāvdaļām ātri uzsūkties asinsritē caur asinsvadiem zem mēles.
 4. Biežums: ABslim parasti ieteicams lietot divas reizes dienā, vēlams pirms galvenajām ēdienreizēm. Tomēr jums rūpīgi jāievēro norādījumi uz iepakojuma, lai noteiktu konkrēto patēriņa biežumu.
 5. Konsekvence: Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, ir svarīgi lietot ABslim regulāri un konsekventi . Lietojiet ieteicamo terapiju norādītajā laika periodā, kas norādīts uz iepakojuma vai kā ieteicis ražotājs.

Produkta lietošanas ietekme

ABslim iedarbība var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. Tālāk ir norādīti daži iespējamie rezultāti, ko daži cilvēki var sasniegt, izmantojot:

 • Svara zudums: ABslim ir izstrādāts, lai atbalstītu svara zaudēšanas procesu. Regulāra lietošana kopā ar sabalansētu uzturu un vingrinājumiem var palīdzēt samazināt svaru.
 • Samazināta ēstgriba: pilienu sastāvdaļas var palīdzēt kontrolēt apetīti un izsalkumu, atvieglojot ēdiena porciju kontroli un kaloriju patēriņa ierobežošanu.
 • Palielināta enerģija: ABslim var nodrošināt enerģijas pieaugumu, pateicoties tā sastāvā esošajām stimulējošām sastāvdaļām. Tas var palīdzēt jums vadīt aktīvu dzīvesveidu un veicināt fizisko aktivitāti.
 • Uzlabots muskuļu tonuss: Regulāra ABslim lietošana kopā ar fiziskām aktivitātēm var palīdzēt uzlabot muskuļu tonusu, palīdzot sasniegt slaidāku un tonizētāku izskatu.
 • Uzlabota vielmaiņa: Atsevišķas ABslim sastāvdaļas var atbalstīt vielmaiņu, veicinot tauku sadedzināšanu un palielinot kaloriju sadedzināšanas ātrumu.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Šeit ir dažas atsauksmes no reāliem lietotājiem no forumiem un komentāriem

“ Kopš sāku lietot šos notievēšanas pilienus, esmu pamanījis ievērojamus uzlabojumus manā sportiskajā sniegumā un svara kontrolē. Pilieni palīdzēja mazināt izsalkuma sajūtu un sadedzināt liekos taukus, pateicoties kuriem es sasniegu slaidāku un tvirtāku figūru. Treniņos pieauga enerģija un sasniedzu ievērojamus rezultātus sportiskajā sagatavošanā. ABslim ir kļuvis par vērtīgu sabiedroto manā sporta pilnveides ceļā. Ļoti iesaku visiem sportistiem, kuri vēlas iegūt labāku fizisko formu. “

Šeit ir dažas atsauksmes no reāliem lietotājiem no forumiem un komentāriem

“ Es gribēju dalīties savā pieredzē ar ABslim . Tāpat kā daudziem jauniešiem, koledžas gados man bija grūtības kontrolēt savu svaru un ēst sabalansētu uzturu. Es sāku lietot ABslim , kā ieteica mans ārsts, un tā bija izvēle, kas mainīja atšķirību. Pilieni man palīdzēja samazināt apetīti un izvairīties no pārēšanās. Es pamanīju svara zudumu un uzlaboju pašvērtējumu. ABslim ir kļuvis par nenovērtējamu atbalstu manā aizņemtajā studentu dzīvesveidā. Iesaku ikvienam, kurš studiju laikā vēlas palīdzēt kontrolēt savu svaru un uzturēt veselīgu dzīvesveidu. “

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<<

Komentēt