Intenskin – vai tas darbojas? Krāpšana? Atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

Vai meklējat informāciju par  Intenskin pretgrumbu un depigmentācijas krēmu ? Šajā rakstā jūs atradīsiet visu, kas jums jāzina par tā  sastāvu  ,  īpašībām  , pielietošanas metodi un  cenu  , kā arī varat izlasīt  to lietotāju atsauksmes  , kuri to jau ir izmantojuši.

Cīņa ar   novecošanas pazīmēm   vienmēr ir grūta. Gadiem ejot, pirmie redzamie laika rituma efekti parādās īpaši   uz sejas  : parādās   pirmie plankumi  , āda kļūst blāva,     vaigu kaulos un lūpās sāk aizņemt smalkas krunciņas .

Pārbaudiet: Beauty Age Complex.

Par laimi,   šīs nepilnības   , kas rada lielu nedrošību, var cīnīties ar novatorisko   sejas krēmu  :  Intenskin  .

Šajā rakstā jūs uzzināsit par visām   Intenskin krēma  īpašībām, tā īpašībām, ieguvumiem ādai un to, kā to iegādāties  oficiālajā tīmekļa vietnē .

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

Kas ir hipopigmentācija?

Hipopigmentācija ir ādas krāsas zudums ģenētikas, veselības stāvokļa vai traumas dēļ. Tas var skart cilvēkus no dzimšanas vai attīstīties vēlākā dzīvē.

Personai ar hipopigmentāciju  var nebūt  ādas krāsas visā ķermenī, viņa āda ir gaišāka, nekā gaidīts, vai arī viņiem ir plankumaini gaiši un tumšāki ādas laukumi. Tas notiek, ja ir bojājumi, kas ietekmē melanocītus, šūnas, kas ražo melanīnu. Ja melanīna ražošana samazinās noteiktās vietās vai visā ķermenī, tas noved pie ādas krāsas zuduma.

Visbiežāk sastopamie hipopigmentācijas cēloņi ir ( jāiekļauj uzticams avots ):

Šajā rakstā jūs uzzināsit par dažādiem hipopigmentācijas veidiem un to cēloņiem.

Intenskin

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

Kas tas ir?

Lai saprastu hipopigmentāciju , ir noderīgi zināt, kā āda parasti iegūst savu krāsu. Melanocīti ir pigmenta šūnas, kas ražo melanīnu. Melanīns ir olbaltumviela, kas ādai, matiem un acīm piešķir pigmentu vai krāsu.

Pigmenta daudzums cilvēka ādā būs atkarīgs no ģenētiskajiem faktoriem un saules iedarbības. Tomēr dažiem cilvēkiem pigmentācijas traucējumi var ietekmēt ādas tumšumu vai gaišumu.

Ja melanīnu ražojošās šūnas ir bojātas vai tām ir neparastas ģenētiskās īpašības,  tas var ietekmēt  melanīna ražošanu un ādas krāsu. Tas var izraisīt hipopigmentāciju, pigmenta vai ādas krāsas zudumu. Šis krāsas zudums var rasties visā ķermenī vai plankumu veidā. Plāksteru izmērs un forma var ievērojami atšķirties.

Hipopigmentācija var ietekmēt jebkuras krāsas ādu, taču tā var būt vairāk pamanāma cilvēkiem ar tumšāku sejas krāsu kontrasta dēļ starp viņu dabisko ādas krāsu un baltajiem plankumiem. Cilvēki ar tumšāku ādu var būt arī vairāk pakļauti hipopigmentācijai pēc iekaisuma reakcijas.

Kas ir Intenskin, kam tas paredzēts un kā tas darbojas

Intenskin   ir   pretnovecošanās sejas krēms   , kas piemērots, lai   cīnītos pret novecošanās pazīmēm,  tostarp plankumiem, sliktu krāsas viendabīgumu un grumbām. Pateicoties tā sastāvdaļām, tas ne tikai padara ādu daudz gaišāku un zīdainu, kas sniedz tūlītēju estētisku efektu, bet arī spēj   stimulēt kolagēna  , sejas pamata proteīna, ražošanu, kas darbojas kā epidermas pildījums.   samazina grumbas un krāsas maiņu  .

Cik ml ir iepakojumā?

Vienā  Intenskin pretnovecošanās krēma iepakojumā  ir  50 ml  produkta.

Intenskin sejas krēms: sastāvdaļas – sastāvs

Šajā rindkopā mēs detalizēti aprakstīsim,   ko satur Intenskin krēms pret plankumiem  .

Galvenās  Intenskin sastāvdaļas  ir   piena dadzis   (  Silybum marianum  ) un   rāceņu ekstrakts   (  Brassica rapa  ). Šeit ir sīkāk aprakstītas šo sastāvdaļu īpašības.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

Kardo Marians

Piena dadzis ir augs, kam   ir svarīgs estētisks efekts, kas palīdz cīnīties ar novecošanas pazīmēm  .

Piena dadžu ekstrakta labvēlīgo ietekmi var attiecināt uz   Silimarīnu  , dabisku trīs flavonoīdu maisījumu: silibīnu, silikristīnu un silidianīnu attiecībā 3:1:1. Šis maisījums ir izrādījies   lielisks līdzeklis pret novecošanos  , pateicoties tā spējai   novērst saules staru radītos bojājumus  .

Jaunākie pētījumi ir apstiprinājuši ne tikai to, ka šīs piena dadžu ekstraktā esošās palīgvielas spēj neitralizēt   UVB starus,   bet arī   UVA starus  , kas ir tikpat bīstami, ja tos lieto slikti kontrolētā veidā.

Jo īpaši pētījumi atklāj, ka silimarīns var būt iesaistīts fotonovecošanās procesu modulēšanā, novēršot ultravioleto staru ietekmi.

Turklāt piena dadžu ekstraktam ir ievērojamas   mitrinošas īpašības  . Pētījums parādīja losjona lietošanas pozitīvu ietekmi uz ādas mitrināšanu, salīdzinot bāzes krēmu (kontroli) ar krēmu, kas bagātināts ar piena dadžu ekstraktu.

Ādai, kas pārklāta ar piena dadzis saturošu krēmu, bija raksturīgs ne tikai augstāks mitrums, bet arī   mazāks ūdens zudums caur epidermu  .

Visas šīs piena dadžu ekstrakta īpašības tika ņemtas un apstiprinātas citā pētījumā, kurā apkopotas tā īpašības.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

Intenskin

Rāceņu ekstrakts

Rāceņu un visas to dārzeņu (Brassicaceae) ģimenes priekšrocības ir zināmas uztura speciālistiem un uztura speciālistiem visā pasaulē. Šie dārzeņi satur ļoti augstu antioksidantu un vitamīnu līmeni, kas ir noderīgi oksidatīvā stresa apkarošanai un vielmaiņas optimizēšanai.

Taču vitamīni un antioksidanti var tikt iesaistīti arī dažādos ar ādas estētisko izskatu saistītos procesos, kā tas ir ar rāceņu ekstraktu.

Nesenā pētījumā tika novērtēta rāceņu ekstrakta efektivitāte   krāsojuma samazināšanā,  kontrolējot reakcijas, kas izraisa melanīna veidošanos. Rezultāti parādīja, ka   āda, kas apstrādāta ar rāceņu ekstraktu   , ne tikai   ražoja mazāk melanīna  , bet   arī vienmērīgi izkliedē to   pa ādu.

Citiem vārdiem sakot, zinātnieki ir pierādījuši, ka rāceņu ekstrakts efektīvi izgaismo ādu un samazina novecošanās trūkumus, piemēram, hiperpigmentāciju.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

Intenskin krēma priekšrocības

Pamatojoties uz iepriekš minēto, Intenskin galvenās priekšrocības var apkopot šādi:

  • Dziļi mitrina   ādu un novērš ūdens zudumu;
  • aizsargā ādu pret UVA un UVB stariem  ;
  • samazina tumšo   plankumu veidošanos uz ādas;
  • atbalsta   kolagēna ražošanu  .

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai iegūtu rezultātus?

Pirmie   efekti   , kas saistīti ar Intenskin uzklāšanu uz sejas ādas, ir redzami   dažādos laikos  atkarībā no cilvēka. Pirms krēma efektivitātes novērtēšanas ieteicams izlietot vismaz visu iepakojuma saturu.

Intenskin krēms pret novecošanos: kā to lietot?

Intenskin ieteicams uzklāt uz sejas ādas   divas reizes dienā  : no rīta un vakarā, pēc normālas ādas attīrīšanas. Uzklājiet nelielu produkta daudzumu uz visas sejas un    ar pirkstu galiem   iemasējiet , aprakstot smalkos lokus   , līdz balzams ir pilnībā iesūcies.

Intenskin kontrindikācijas un blakusparādības

Pateicoties līdzsvarotajam sastāvam un   Intenskin, kas balstīts uz dabīgām sastāvdaļām, nav būtisku kontrindikāciju  . Tomēr ieteicams   rūpīgi izlasīt produkta sastāvu  un izvairīties no lietošanas paaugstinātas jutības vai alerģijas gadījumā pret kādu no sastāvdaļām.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

Intenskin ir sejas krēms un   nav piemērots acu zonas kopšanai  .

Intenskin

Vai produkts ir drošs?

Pateicoties tā sastāvam   , kas balstīts uz dabīgām sastāvdaļām ,   un   rūpīgajiem testiem   , kas tiek pakļauti pirms laišanas tirgū, var teikt, ka   Intenskin  ir   drošs losjonam .

Intenskin: atsauksmes, komentāri un forums

 Intenskin  viedokļi  un  atsauksmes , kā arī komentāri  , kas atstāti  forumos  , parasti ir   ļoti labvēlīgi  . Klienti īpaši novērtē   krēma konsistenci  , kā arī   redzamo efektu, to regulāri lietojot  . Losjonam piešķirtās estētiskās priekšrocības ir acīmredzamas un dabiskas: āda jūtas briest un izskatās jaunāka, bez nepieciešamības sazināties ar kosmētikas ķirurgu.

Kāda ir cena un kur nopirkt Intenskin krēmu

Intenskin  var iegādāties tikai   oficiālajā pārdevēja vietnē  , kuru var atrast šeit vietnē, noklikšķinot uz reklāmkaroga. Šobrīd cenai ir atlaide -50% no bāzes cenas.

>>>-50% Cena – Oficiālā vietne<<<

Komentēt