Oriton, krāpniecība? Negatvas atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

Kapsulas Oriton ir ārstēšana, kuras mērķis ir apkarot troksni ausīs . To mērķis ir uzlabot jūsu stāvokli un samazināt diskomfortu, kas saistīts ar troksni ausīs.

Dažiem cilvēkiem ir zvanīšana ausīs. Citi var dzirdēt savās galvās rūkojošu, zvilnošu, šņākošu vai klikšķošu skaņu. Skaņas var būt intermitējošas vai nepārtrauktas. Tie var būt neliels kairinājums vai liels traucēklis. Tomēr, ja esat viens no gandrīz 10 procentiem pieaugušo, kuriem ir kāda veida  troksnis ausīs  , iespējams, varēsiet atrast palīdzību.

https://my.clevelandclinic.org/health/symptoms/14164-tinnitus

Kas ir troksnis ausīs?

Troksnis ausīs ir skaņas uztvere cilvēka ausī, ja nav ārējas skaņas. To var redzēt vienā vai abās ausīs vai galvā.

Troksni ausīs var aprakstīt dažādos veidos. Pacienti ziņo par dzirdamām skaņām, piemēram, augstu zvana signālu, dūkoņu, šņākšanu, dungošanu, svilpienu, tikšķināšanu, rēkšanu, klikšķēšanu, kriketus, melodijas, dziesmas, dūkoņu vai vēja vai viļņu skaņu.

Amerikas Trokšņa ausīs asociācija lēš, ka vairāk nekā 50 miljoni amerikāņu saskaras ar zināmu troksni ausīs. No tiem aptuveni 12 miljoniem ir pietiekami smags troksnis ausīs, lai būtu nepieciešama medicīniska palīdzība. Un aptuveni divi miljoni pacientu ir tik smagi novājināti, ka tiek ietekmēta viņu ikdienas dzīve.

Apskatiet: Ottomax+

Troksnis ausīs cēloņi

Precīzs fizioloģiskais troksnis ausīs nav zināms, saka UH otolaringoloģe  Sarah Mowry, M.D  .. “Tomēr ir zināms, ka troksni ausīs izraisa vai pasliktina vairāki avoti,” viņš saka, tostarp:

Trokšņa izraisīts dzirdes zudums  – tas ir visizplatītākais troksnis ausīs. Gan viens intensīvs notikums, gan ilgstoša trokšņa iedarbība, piemēram, strādājot rūpnīcā vai būvlaukumā, var izraisīt dzirdes bojājumus. Saskaroties ar skaļu troksni, iekšējās auss matu šūnas tiek bojātas vai iznīcinātas. Kad šīs matu šūnas ir bojātas, tās nevar atjaunot vai aizstāt. Pat 90 procentiem no visiem tinītu pacientiem ir zināms dzirdes zudums.

Ausu sēra uzkrāšanās  – katrs ražo atšķirīgu ausu sēra daudzumu. Kad auss kanālā uzkrājas ievērojams daudzums ausu sēra, dzirde var pasliktināties un troksnis ausīs var šķist skaļāks. Nenoņemiet ausu sēru ar vates tamponu. Jums jākonsultējas ar savu ārstu vai ausu, deguna un kakla ārstu.

Dažas zāles  – dažas zāles ir toksiskas ausīm un var izraisīt troksni ausīs kā blakusparādību. Ietekme ir atkarīga no zāļu devas un var būt īslaicīga vai pastāvīga.

Ausu vai sinusa infekcijas  – Daudzi cilvēki, tostarp bērni, piedzīvo troksni ausīs kopā ar ausu vai sinusa infekciju. Parasti tas samazinās un pakāpeniski samazinās pēc infekcijas izārstēšanas.

Nepareiza žokļa pozicionēšana  – Nepareiza temporomandibulārā žokļa (TMJ) pozīcija var izraisīt troksni ausīs.

Sirds un asinsvadu slimības  – aptuveni 3 procentiem pacientu ar troksni ausīs ir pulsējošs troksnis ausīs, kas bieži atbilst viņu sirdsdarbībai. Tas var liecināt par asinsvadu slimību, kurā ir traucēta asins plūsma pa vēnām un artērijām – piemēram, sirds trokšņi, paaugstināts asinsspiediens vai artēriju sacietējums.

Daži vēža veidi  – ļoti reti pacientam var rasties labdabīgs, lēni augošs dzirdes, vestibulārā vai sejas nervu audzējs. Šie audzēji var izraisīt troksni ausīs, kurlumu, sejas paralīzi un līdzsvara zudumu.

Galvas un kakla traumas  – galvas un kakla fiziska trauma var izraisīt troksni ausīs.

Daži traucējumi  – hipotireoze vai hipertireoze, Laima slimība, fibromialģija un krūšu kurvja izejas sindroms – var izpausties ar troksni ausīs.

Oriton

Kas ir Oriton un kam tas paredzēts?

Kapsulas Oriton ir īpašas zāles, kas novērš troksni ausīs. Šīs kapsulas ir paredzētas, lai atvieglotu troksnis ausīs simptomus un uzlabotu tā skarto cilvēku dzīves kvalitāti.

Paredzētais lietojums

Kapsulas Oriton Ieteicams šādos gadījumos:

 • Hronisks troksnis ausīs: ja Jums ir nepārtraukts troksnis ausīs, lietojiet kapsulas Oriton var palīdzēt mazināt un atvieglot šos simptomus.
 • Ar vecumu saistīts troksnis ausīs: pieaugot vecumam, bieži rodas troksnis ausīs. Kapsulas Oriton ir paredzēti, lai ārstētu ar novecošanos saistītu troksni ausīs.
 • Pakļaušana skaļām skaņām: ja esat bijis pakļauts skaļām skaņām, piemēram, skaļai mūzikai vai trokšņainām mašīnām, un tādēļ jums ir zvanīšana ausīs, lietojiet kapsulas Oriton var izrādīties izdevīga.
 • Stresa izraisīts troksnis ausīs: hronisks stress var izraisīt vai pasliktināt troksni ausīs. Šādos gadījumos kapsulas Oriton var palīdzēt atvieglot simptomus un veicināt relaksāciju.

Kādas ir briesmas?

Ilgstoša skaļu skaņu iedarbība un no tās izrietošais troksnis ausīs , kas pazīstams kā troksnis ausīs, var būt bīstami dzirdes veselībai. Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) datiem ilgstoša trokšņa iedarbība, kas pārsniedz 85 decibelus, var radīt neatgriezeniskus dzirdes orgānu bojājumus. Troksnis ausīs var būt dzirdes zuduma simptoms, un dažos gadījumos tas var izraisīt dzirdes zudumu.

Turklāt troksnis ausīs var būtiski ietekmēt to skarto dzīves kvalitāti. Tas var izraisīt koncentrēšanās grūtības, miega problēmas, trauksmi un aizkaitināmību. PVO lēš, ka aptuveni 466 miljoni cilvēku visā pasaulē cieš no novājinoša troksnis ausīs.

Ir svarīgi veikt pasākumus, lai aizsargātu mūsu dzirdi un pareizi ārstētu troksni ausīs.

Kā tas strādā Oriton?

Kapsulas Oriton tie darbojas vispusīgi, apkarojot troksni ausīs. Tie satur rūpīgi atlasītas dabīgas sastāvdaļas, kurām piemīt antioksidanta, pretiekaisuma un neiroprotektīvas īpašības.

Šīs kapsulas darbojas, lai uzlabotu asinsriti dzirdes zonā, kas ir būtiska dzirdes sistēmas veselīgas darbības uzturēšanai. Turklāt tie palīdz mazināt iekaisumu iekšējā ausī un atbalsta bojāto šūnu atjaunošanos.

Formula Oriton tas arī palīdz stiprināt imūnsistēmu un mazināt stresu, faktorus, kas var izraisīt vai pasliktināt troksni ausīs. Cīnoties ar šiem faktoriem, Oriton kapsulas palīdz mazināt zvana ausīs simptomus.

Oriton sastāvdaļas (sastāvs)

Oriton kapsulas cīņai pret troksni ausīs satur šādas sastāvdaļas:

 • Vīnogu sēklu ekstrakts (Vitis vinifera): Vīnogu sēklu ekstrakts ir bagāts ar antioksidantiem un var palīdzēt aizsargāt dzirdes šūnas no oksidatīvā stresa izraisītiem bojājumiem. Vienā pētījumā atklājās, ka vīnogu sēklu ekstrakts uzlaboja dzirdes funkciju žurkām, kuras pakļautas intensīvam trokšņa iedarbībai.
 • Baltā zīdkoka lapu ekstrakts (Morus alba): Baltā zīdkoka lapu ekstraktam piemīt antioksidanta un pretiekaisuma īpašības. Tas var palīdzēt mazināt iekaisumu un aizsargāt dzirdes sistēmu. Pētījums ar pelēm parādīja, ka balto zīdkoka lapu ekstrakts uzlaboja dzirdes funkciju un mazināja trokšņa izraisītos auss auss bojājumus.
 • Rūgto apelsīnu augļu ekstrakts (Citrus aurantium): Rūgto apelsīnu augļu ekstrakts satur bioaktīvus savienojumus, kam var būt antioksidanta un pretiekaisuma iedarbība.
 • Zaļās tējas lapu ekstrakts (Camellia sinensis): Zaļās tējas lapu ekstrakts ir bagāts ar antioksidantiem un var palīdzēt aizsargāt dzirdes šūnas no oksidatīvā stresa. Pētījums ar pelēm parādīja, ka zaļās tējas ekstrakts aizsargā pret trokšņa izraisītiem dzirdes bojājumiem.
 • D-alfa acetāts – tokoferols: tokoferols ir E vitamīna forma, kam piemīt antioksidanta īpašības. Var palīdzēt aizsargāt dzirdes šūnas no oksidatīviem bojājumiem.
 • Vidusjūras priežu mizas ekstrakts (Pinus pinea): Vidusjūras priežu mizas ekstrakts ir bagāts ar antioksidantiem, un tam var būt pretiekaisuma īpašības. Ir pierādīts, ka priežu mizas ekstrakts aizsargā pret oksidatīviem bojājumiem un uzlabo dzirdes funkciju žurkām, kuras pakļautas intensīvam trokšņa iedarbībai.
 • Fucus vesiculosus ekstrakts : Fucus vesiculosus ekstrakts, kas pazīstams arī kā vezikulārās aļģes, tradicionāli tiek izmantots dzirdes problēmu ārstēšanai.
 • Zirgu ekstrakts (Equisetum arvense): kosa ekstraktam piemīt antioksidanta un pretiekaisuma īpašības. Tas var palīdzēt aizsargāt matu šūnas un mazināt iekaisumu dzirdes sistēmā.
 • L-askorbīnskābe : L-askorbīnskābe ir C vitamīns, kas ir svarīgs antioksidants. Var palīdzēt aizsargāt dzirdes šūnas no oksidatīvā stresa.
 • Vitamīnu maisījums (cianokobalamīns, piridoksīna hidrohlorīds, tiamīna mononitrāts, riboflavīns): Šie B vitamīni ir svarīgi vielmaiņai un nervu sistēmas veselībai, tostarp dzirdes sistēmai.
 • Ginkgo biloba lapu ekstrakts : Ginkgo biloba lapu ekstraktam piemīt antioksidanta un vazodilatējošas īpašības. Tas var uzlabot asinsriti un aizsargāt dzirdes šūnas no oksidatīviem bojājumiem. Daži pētījumi liecina, ka ginkgo biloba ekstrakts var labvēlīgi ietekmēt dzirdi un novērst ar vecumu saistītu dzirdes zudumu.
Oriton

Oriton briesmas, efektivitāte, priekšrocības

Oriton kapsulas zvanīšanai ausīs piedāvā vairākas priekšrocības:

 • Troksnis ausīs mazināšana: kapsulas ir īpaši izstrādātas, lai mazinātu troksnis ausīs simptomus, piemēram, pastāvīgu troksni ausīs.
 • Uzlabota dzīves kvalitāte. Samazinot troksni ausīs, Oriton kapsulas var uzlabot šī stāvokļa skarto cilvēku dzīves kvalitāti, ļaujot viņiem dzīvot ērtāku un mierīgāku dzīvi.
 • Dabiskās sastāvdaļas: Oriton izmanto rūpīgi atlasītas dabīgas sastāvdaļas, nodrošinot drošāku un dabiskāku iespēju atrisināt troksni ausīs.
 • Dzirdes veselības atbalsts: Oriton piedevas sastāvdaļas ir paredzētas, lai uzlabotu asinsriti dzirdes zonā un veicinātu šūnu atjaunošanos, kas veicina vispārējo dzirdes sistēmas labsajūtu.
 • Viegli lietojams: Kapsulas ir viegli uzņemt, un tās var viegli iekļaut savā ikdienas rutīnā.

Oriton lietošanas rezultāts

Oriton kapsulu lietošanas ietekme zvana ausīs ārstēšanai var atšķirties atkarībā no cilvēka. Tālāk ir norādītas dažas iespējamās priekšrocības, kas cilvēkiem var rasties, lietojot kapsulas:

 • Zvanīšanas ausīs samazināšana: Oriton kapsulas ir īpaši izstrādātas, lai palīdzētu samazināt pastāvīgu troksni ausīs, kas var uzlabot cilvēku, kuri cieš no troksnis ausīs, dzīves kvalitāti.
 • Uzlabota dzīves kvalitāte. Samazinot troksni ausīs, Oriton kapsulas var palīdzēt mazināt simptomus, kas saistīti ar troksni ausīs, piemēram, miega traucējumus, koncentrēšanās grūtības un emocionālu diskomfortu, kas var radīt labāku dzīves kvalitāti. ģenerālis.
Oriton

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri

“Gadiem ilgi nepārtraukta zvanīšana ausīs radīja man diskomfortu un ietekmēja manu dzīves kvalitāti. Kā pensionāre vēlējos atrast efektīvu risinājumu šīs problēmas mazināšanai.

Es nolēmu izmēģināt Oriton pēc produkta izpētes un daudzu pozitīvu atsauksmju izlasīšanas. Un kāds tas bija panākums! Kopš sāku lietot šīs kapsulas, esmu novērojusi ievērojamu zvana samazināšanos ausīs.

Mana ikdiena ir dramatiski uzlabojusies. Tagad varu izbaudīt kārtīgu miegu, un manas koncentrēšanās spējas ir uzlabojušās. Pat mans garastāvoklis ir uzlabojies, jo nemitīgā dūkoņa mani vairs emocionāli neietekmē.

Kā pensionāre es arī novērtēju, cik viegli ir šīs kapsulas lietot. Es lietoju vienu katru dienu, uzdzerot glāzi ūdens, kā norādīts, un neesmu pieredzējis nekādas negatīvas blakusparādības.

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri

“Kā programmētājs es pavadu daudzas stundas pie datora, un ikdienas stress var ietekmēt manu vispārējo labsajūtu. Pirms kāda laika sāku izjust pastāvīgu troksni ausīs, kas ļoti kaitināja un apgrūtināja koncentrēšanos darbā.

Es izlēmu par Oriton pēc tam, kad izlasīju pozitīvas atsauksmes par produktu. Kopš sāku lietot šīs kapsulas, esmu novērojusi milzīgu savas dzīves kvalitātes uzlabošanos. Zvanīšana manās ausīs ir ievērojami samazinājusies, ļaujot strādāt efektīvāk un ar lielāku fokusu.

Mans atgūtais sirdsmiers ir nenovērtējams. Tagad varu labāk koncentrēties darbam un man nav jāsaskaras ar pastāvīgu troksni. Turklāt mans stresa līmenis ir ievērojami samazinājies, kas ir uzlabojis manu vispārējo labsajūtu.

Komentēt