Promicil — kā tas darbojas? Krāpšana? Atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

Promicil —  daudzi cilvēki cieš no pēdas sēnītes —  traucējošas slimības, kas var ietekmēt gan ādas, gan nagu veselību. Tā rezultātā uz ādas parādās nieze un plankumi. Tas ir kosmētisks defekts, kas īpaši rodas veselām sievietēm, kuras var izraisīt apmulsumu un pazemināt pašapziņu, valkājot atvērtus apavus.

Promicil krēms iedarbojas  jau no pirmās lietošanas reizes, mazinot niezi un novēršot vienu no kaitinošākajām mikozes blakusparādībām – nepatīkamo smaku. Pateicoties aktīvās sastāvdaļas dabiskajām sastāvdaļām,  Promicil pretsēnīšu krēms  piešķirs jaunu dzīvību pēdu un nagu veselībai, stiprinot tos un novēršot sēnīšu infekciju parādīšanos, kas izraisa nepatīkamas krāsas izmaiņas.

Kas ir pēdas sēne?

Tinea pedis ir pēdu infekcija, ko izraisa  dermatofītu sēne  . Tā ir visizplatītākā dermatofītu infekcija, īpaši izplatīta karstā, tropiskā, pilsētas vidē.

  • Starppirkstu telpu iesaistīšanās ir visizplatītākā (šo prezentāciju sauc arī par  pēdas sēnīti  , lai gan daži lieto šo terminu jebkura veida pēdas sēnītei).
  • Tinea pedis var pavadīt  tinea pedis  ,  tinea pedis  vai  tinea unguium  .
Promicil

Kas izraisa pēdu sēnīti?

Trīs visbiežāk sastopamās  dermatofītu sēnītes  , kas izraisa pēdas sēnīti, ir:

  • Trichophyton (T.) rubrum
  • T. interdigitale  , agrāk pazīstams kā  T. mentagrophytes  var. starppirkstu
  • Epidermophyton floccosum

Kurš saslimst ar pēdas sēnīti?

Tinea pedis parasti skar vīriešus un pusaudžus/jauniešus, bet var skart arī sievietes, bērnus un vecāka gadagājuma cilvēkus. Infekcija parasti notiek tiešā saskarē ar izraisītāju, piemēram, ar kopīgu dvieli vai staigājot basām kājām publiskā ģērbtuvē.

Citi riska faktori ietver:

Promicils kā dabisks līdzeklis pret mikozi: kāpēc tas ir tik efektīvs?

Ādas vai nagu sēnīšu infekcijas skartais  cirpējēdes noteikti ir nepatīkams stāvoklis gan ar kairinošu niezi, gan nepatīkamu smaku, kas dažkārt var izraisīt sēnīšu infekciju. Papildus tam, ka parādās neizskatīgi traipi, atlēta pēda var nolobīt epidermu, izraisot tās izžūšanu un dehidratāciju, kā arī plānākus nagus, kas būs vājāki un pakļauti nejaušai lūšanai.

Tomēr to var izārstēt: pateicoties tā aktīvajām sastāvdaļām  , 100% dabīgā pretsēnīšu ziede Promicil  var atvieglot mikozes skarto cilvēku ādu un nagus jau no pirmās lietošanas reizes. Pretsēnīšu krēma Promicil sastāvā esošās vielas   ir augu izcelsmes un attīra ādu un nagus. Tam piemīt pretiekaisuma un ārstnieciskas īpašības, atjaunojot mikozes bojātos audus.

Promicil krēmu  var lietot arī pēdas sēnītes veidošanās novēršanai, jo tas rada barjeras efektu un nelabvēlīgu vidi sēnīšu sporu savairošanai.

Pateicoties tā pilnīgi dabiskajam sastāvam, tas ir daudzu dermatologu iecienītākais risinājums cīņā pret onihikomikozi, īpaši, ja nav kontrindikāciju, ja ne specifiskas alerģiskas reakcijas pret noteiktām dabīgām sastāvdaļām. Šo krēmu no citiem pretsēnīšu līdzekļiem atšķir tā spēja dziļi iekļūt nagu plāksnē, izkliedējot arī sporas. Aktīvās sastāvdaļas zem naga arī palīdz novērst turpmākas infekcijas.

Promicil

Promicil aktīvās sastāvdaļas  :

Promicil krēms  ,  pateicoties tā pilnīgi dabiskajam sastāvam, praktiski nav kontrindikāciju, pat cilvēkiem ar īpaši jutīgu ādu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka  Promicil  nav zāles vai zāles, un tāpēc tai nav nepieciešama recepte vai recepte. To var iegādāties tikai internetā, apmeklējot produkta oficiālo vietni.

Viņš nav aptiekā. Starp sastāvdaļām, kas ir daļa no pretsēnīšu ziedes aktīvajām sastāvdaļām:

  • tējas koka eļļa  , kas pazīstama ar savām pretsēnīšu īpašībām, pateicoties bagātīgajam terpēnu saturam, kas iznīcina sēnītes struktūru un ierobežo tās vairošanos
  • Terpinēns  ir īpaši efektīvs pret sporām, parādot tā spēju novērst turpmākas infekcijas
  • simfīta ekstrakts  . Tā lielākā priekšrocība ir spēja aktivizēt vietējo imūnreakciju, iedarbojoties tieši uz patogēnu. Tas arī atvieglo mikozes bojāto audu atjaunošanas procesus un stiprina nagus uz rokām un kājām.
  • kadiķu eļļa. Ļoti efektīvi neitralizē visas ādas sēnītes.

Kā pareizi lietot  Promicil pretsēnīšu krēmu :

Pēdu vai roku sēnīšu infekcijas ir biežākas, nekā jūs varētu domāt; Vislabvēlīgākie apstākļi šo mikožu rašanās ir peldēšana publiskajos baseinos, pastaigas basām kājām un saskare ar sporu virsmām. Tomēr jums nevajadzētu īpaši uztraukties, ja esat saslimis ar sēnīšu infekciju.

Rūpīga un precīza  Promicil krēma  uzklāšana  ir vispiemērotākā atbilde uz visām pēdu vai nagu mikozēm. Šeit ir daži vienkārši padomi, kā  Promicil ziede   ir  efektīva pret sēnītēm. Vispirms pagatavojiet kāju vannu ar siltu ūdeni un maigu tīrīšanas līdzekli.

Pārbaudiet: keramin.

Pēdu žāvēšanas laikam jābūt atbilstošam un rūpīgi veiktam, īpašu uzmanību pievēršot atstarpēm starp pirkstiem. Likvidējiet pēc iespējas vairāk mitruma, kas, ja tāds ir, veicinātu infekcijas izplatīšanos. Pēc sākotnējo higiēnas procedūru veikšanas uzklājiet atbilstošu līdzekļa daudzumu uz abu pēdu virsmas. Promicil  pretsēnīšu ziede  jāpiemēro arī visiem nagiem, īpaši atstarpēs starp pirkstiem.

Jums būs jāveic šī ārstēšana vienu vai divas reizes dienā apmēram mēnesi vai tik ilgi, cik nepieciešams. Nav nepieciešams to izskalot un var atstāt, jo krēms nekrāso, netaukojas un neatstāj pēdas.

Promicil

Kur nopirkt  Promicil krēmu ? Cik tas maksā?

Ja esat izlasījis līdz šim, jūs noteikti interesē  Promicil pretsēnīšu krēma  iegāde . Bet jums var rasties jautājums, kur to iegādāties. Vēl nedaudz pacietības, un turpmākajās rindās uzzināsiet, kā mājās iegūt   Promicil pretsēnīšu ziedi  un uzsākt ārstēšanas kursu, kas ārstē pēdas un nagus no cirpējēdes.

Nekas vienkāršāks: vienkārši dodieties  uz pārdošanas lapu  , ievadiet piegādātāja kontaktinformāciju un pasūtiet preci. Jūs saņemsiet Promicil krēmu   ērti mājās, un stundas ar mikozi un pūtītēm uz kājām tiks skaitītas. Negaidi ilgāk, pasteidzies ar savu pasūtījumu un saņemsi īpašu pirkuma atlaidi.

Ja steidzaties pasūtīt produktu pat uz īsu laiku, varat izmantot īpašo 50% atlaidi un paņemt mājās šo 100% dabīgo krēmu pēdu un nagu sēnīšu apkarošanai. Jauks ietaupījums, kuru nedrīkst palaist garām.

Komentēt