Tonuplex, krāpniecība? Negatvas atsauksmes, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

Tonuplex kapsulas ir papildinājums, kas paredzēts asinsspiediena kontrolei . Tie palīdz regulēt asinsspiedienu un veicina veselīgu asinsriti.

Tonuplex ir dabisks produkts kapsulu veidā, kas palīdz uzturēt asinsspiediena līdzsvaru. Šīs kapsulas ir izstrādātas, lai veicinātu sirds un asinsvadu veselību un uzlabotu dzīves kvalitāti.

6 dabiski veidi, kā pazemināt asinsspiedienu 

Var palīdzēt aerobikas vingrinājumi, zema nātrija diēta un samazināts alkohola patēriņš.

Katram trešajam Amerikas pieaugušajam ir   augsts asinsspiediens  . Vai zināji, ka esi viens no viņiem? Šo stāvokli, kas nozīmē, ka asiņu spēks, kas spiežas pret artēriju sienām, ir pārāk liels, tiek saukts par “kluso slepkavu”, jo tas reti izraisa simptomus.  

Ja to neārstē, augsts asinsspiediens (pazīstams arī kā hipertensija) var sabojāt jūsu artērijas un ievērojami palielināt sirdslēkmes   ,  insulta,   sirds mazspējas   un nieru mazspējas risku. Bet jūs varat mainīt šo risku.  

Asinsspiediena rādījumiem ir divi skaitļi  : augšējais (sistoliskais) un apakšējais (diastoliskais) skaitlis. Ir pierādīts, ka  sistoliskā asinsspiediena pazemināšana līdz maksimāli 120 mmHg samazina šo risku. To var panākt divos veidos: dzīvesveida maiņa un medikamentu lietošana. Lai gan daži cilvēki var pazemināt asinsspiedienu, mainot dzīvesveidu vien, šīs divas pieejas papildina viena otru. 

“Asinsspiediena pārvaldība bieži vien ir 70% dzīvesveids un 30% medikamentu,” saka profilaktiskais kardiologs   Lūks Lafins, MD  . “Viņiem jāiet kopā. Ja lietojat asinsspiediena zāles, bet nemaināt savu dzīvesveidu, zāles nedarbosies efektīvi. 

Izbraukšana: Inspilar , Cardiolis

Kā dabiski pazemināt asinsspiedienu 

Termins “dzīvesveida izmaiņas” nozīmē, ka jums būs jāmaina visa dzīve, lai pazeminātu asinsspiedienu, taču pat nelielas izmaiņas var būtiski mainīt – un laika gaitā jūs varat sākt veikt lielākas izmaiņas.  

Dr. Lafins apsver dažas ieteicamās dabiskās (ne farmaceitiskās) modifikācijas, kuras varat veikt, lai pazeminātu asinsspiedienu.  

Ēd mazāk sāls 

Ja jums nav diagnosticēts augsts asinsspiediens, notiek diskusijas par to, vai   sāls patēriņš   patiešām ietekmē jūsu asinsspiedienu. Tomēr, ja jums ir diagnosticēta hipertensija, klausieties! 

”  Sāls patēriņa samazināšana,   iespējams, ir vissvarīgākais veids, kā pazemināt asinsspiedienu,” saka Dr Lafins. “Patiesībā pētījumi liecina, ka diētai ar zemu nātrija saturu ir tāda pati ietekme kā pusotrai līdz divām asinsspiediena zālēm.” 

Vidējais amerikānis patērē 3500 mg nātrija dienā, kas vairāk nekā divas reizes pārsniedz  Amerikas Sirds asociācijas (AHA) ieteikumu – ne vairāk kā 1500 mg (vai aptuveni vienu tējkaroti) sāls dienā. Tomēr, tā kā šī summa ir tik stingra, Klīvlendas klīnikas pakalpojumu sniedzēji nosaka ierobežojumu 2300 mg.  

“AHA ieteikums ir mērķtiecīgs mērķis,” saka Dr Lafins. “Ja jūs varat to sasniegt, radikāli nemainot savu diētu un nejūtoties nožēlojami, tas ir lieliski, taču līdz 2300 miligramiem vai mazāk var daudz palīdzēt.” 

Nātrijs ir   paslēpts daudzos pārtikas produktos  , tāpēc izvairīties no tā var būt grūti, taču tas ir izdarāms. Var palīdzēt gudru sāls aizstājēju, piemēram, kālija hlorīda, izvēle. Lai pielāgotos diētai ar zemu nātrija saturu, ir nepieciešamas apmēram 10 līdz 14 dienas, un pēc tam daži pārtikas produkti sāks šķist pārāk sāļi. 

IETEKME:   Samazinot nātrija uzņemšanu no milzīgiem 3500 mg līdz daudz mērenākiem 2300 mg, asinsspiediens jāsamazina par 2 līdz 3 mmHg. Ierobežojot nātrija uzņemšanu līdz stingrākai AHA ieteiktajai devai 1500 mg dienā, asinsspiediens jāsamazina par 5 vai 6 mmHg.   

Tonuplex

Kas ir Tonuplex un kam tas paredzēts?

Tonuplex kapsulas ir papildinājums, kas īpaši izstrādāts asinsspiediena kontrolei. Šīs kapsulas satur dabisku sastāvdaļu kombināciju, kas palīdz regulēt asinsspiediena līmeni, tādējādi veicinot optimālu asinsriti un palīdzot uzturēt veselīgu asinsspiedienu.

Paredzētais lietojums

Tonuplex kapsulas ieteicams lietot šādos gadījumos:

 • Cilvēkiem, kas cieš no augsta asinsspiediena.
 • Stresa vai trauksmes situācijās, kas var ietekmēt jūsu asinsspiedienu.
 • Kā papildu līdzeklis hipertensijas ārstēšanai.
 • Lai veicinātu veselīgu asinsriti un novērstu sirds un asinsvadu problēmas.
 • Kā daļa no visaptverošas pieejas līdzsvarota un kontrolēta asinsspiediena uzturēšanai.

Kā Tonuplex darbojas ?

Tonuplex kapsulas darbojas vispusīgi, palīdzot kontrolēt asinsspiedienu. Tā unikālā formula apvieno dažādas rūpīgi atlasītas dabīgas sastāvdaļas, lai sniegtu īpašus ieguvumus.

Šīs kapsulas darbojas šādi:

 1. Asinsspiediena regulēšana: Tonuplex sastāvdaļas darbojas kā asinsspiedienu regulējošas vielas, palīdzot uzturēt to veselīgā līmenī. Tie palīdz paplašināt asinsvadus, kas atvieglo asinsriti un samazina spiedienu artērijās.
 2. Uzlabota asinsrite: Tonuplex kapsulās esošās sastāvdaļas arī atbalsta veselīgu asinsriti. Tas veicina labāku audu un orgānu apgādi ar skābekli un barības vielām, veicinot pareizu sirds un asinsvadu sistēmas darbību.
 3. Asinsvadu aizsardzība: dažām Tonuplex sastāvdaļām piemīt antioksidanta un pretiekaisuma īpašības. Šīs īpašības var palīdzēt aizsargāt asinsvadus no oksidatīvā stresa un iekaisuma izraisītiem bojājumiem, palīdzot saglabāt to integritāti un elastību.
Tonuplex

Tonuplex sastāvdaļas (sastāvs)

 • Dzērveņu ekstrakts : Dzērvenes satur antioksidantus un flavonoīdus, kas var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un uzlabot sirds veselību.
 • Smiltsērkšķu ekstrakts : Smiltsērkšķi ir bagāti ar vitamīniem un antioksidantiem, kas var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un uzturēt sirds veselību.
 • Magnijs : Magnijs ir svarīgs minerāls, kas var palīdzēt regulēt gan sistolisko, gan diastolisko asinsspiedienu un uzlabot sirds darbību.
 • Hibiska ziedu pulveris : Hibiskus satur flavonoīdus un antioksidantus, kas var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un uzlabot sirds un asinsvadu veselību.
 • Olīvu lapu ekstrakts : olīvu lapas satur polifenolus un antioksidantus, kas var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un uzlabot sirds darbību.
 • B6 vitamīns : B6 vitamīns var palīdzēt pazemināt homocisteīna līmeni, kas var būt saistīts ar zemāku sirds un asinsvadu slimību risku.
 • Koenzīms Q10 : Koenzīms Q10 ir svarīgs antioksidants, kas var palīdzēt uzturēt sirds veselību un uzlabot sirds un asinsvadu darbību.

Tonuplex lietošanas metode, brošūra, instrukcijas

Saskaņā ar instrukcijām un lietošanas instrukciju zemāk ir norādītas kontrindikācijas, blakusparādības, kā lietot un uzglabāt zāles.

Kontrindikācijas

 • Lai gan Tonuplex kapsulas ir dabisks asinsspiediena regulēšanas papildinājums, lūdzu, ņemiet vērā, ka var būt dažas kontrindikācijas vai piesardzības pasākumi. Tālāk ir norādītas iespējamās kontrindikācijas:
 • Grūtniecība un zīdīšanas periods: ja esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti, pirms jebkādu uztura bagātinātāju, tostarp Tonuplex , lietošanas konsultējieties ar savu ārstu .
 • Paaugstināta jutība vai alerģijas: ja Jums ir alerģija vai paaugstināta jutība pret kādu no Tonuplex sastāvdaļām , jums jāizvairās no tā lietošanas un konsultējieties ar savu ārstu.

Kā lietot, kā ņemt

Lai lietotu Tonuplex kapsulas , ievērojiet ražotāja ieteikumus un veselības aprūpes speciālista ieteikumus. Tālāk ir sniegts vispārīgs ceļvedis par to lietošanu:

 1. Devas: Lietojiet ieteicamo Tonuplex devu saskaņā ar ražotāja norādījumiem. Deva parasti ir viena vai divas kapsulas dienā, taču ir svarīgi ievērot īpašus produkta norādījumus.
 2. Lietošanas ilgums: Tonuplex kapsulas parasti lieto, uzdzerot ūdeni, un ieteicams to darīt ēšanas laikā, lai atvieglotu sastāvdaļu uzsūkšanos. Tomēr produkta instrukcijā var norādīt konkrētus patēriņa laikus, tāpēc ir svarīgi ievērot šos norādījumus.
 3. Regularitāte: Lai iegūtu labākos rezultātus, ieteicams lietot Tonuplex kapsulas regulāri un konsekventi , saskaņā ar ieteicamo devu plānu. Lai sasniegtu vēlamos ieguvumus, ir svarīgi ievērot ikdienas devu.
Tonuplex

Tonuplex lietošanas rezultāts

 1. Asinsspiediena kontrole: Tonuplex var palīdzēt uzturēt asinsspiedienu veselīgā līmenī, palīdzot novērst ar hipertensiju saistītas komplikācijas.
 2. Uzlabota sirds un asinsvadu veselība: regulējot asinsspiedienu un uzlabojot asinsriti, Tonuplex var atbalstīt vispārējo sirds un asinsvadu veselību.
 3. Uzlabota labklājība: uzlabojot sirds un asinsvadu darbību un uzturot veselīgu asinsspiedienu, daži cilvēki var izjust vispārēju labsajūtu un vitalitāti.
 4. Antioksidantu atbalsts: Tonuplex sastāvā esošās sastāvdaļas , piemēram, antioksidanti, var palīdzēt cīnīties ar oksidatīvo stresu un aizsargāt šūnas no brīvo radikāļu radītajiem bojājumiem.
 5. Stiprināt sirdi: Sirds līdzsvars var palīdzēt stiprināt sirds darbību un veicināt labāku sirds un asinsvadu darbību.

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri 

“Es vēlos dalīties pieredzē ar Tonuplex kapsulām . Kā grāmatvedei mans darbs ir saistīts ar ilgām stundām pie datora un mazkustīgu dzīvesveidu. Tas sāka ietekmēt manu asinsspiedienu, un es sāku ļoti norūpēties par savas asinsrites sistēmas veselību. Pēc izpētes un lasīšanas par Tonuplex es nolēmu to izmēģināt.

Kopš sāku lietot Tonuplex , esmu pamanījis ievērojamu asinsspiediena uzlabošanos. Tagad varu droši teikt, ka mans līmenis tiek kontrolēts un es jūtos daudz mierīgāks un veselīgāks. Turklāt es pamanīju vispārējās enerģijas un vitalitātes pieaugumu.

Es iesaku Tonuplex ikvienam, kas meklē dabisku un efektīvu veidu, kā kontrolēt asinsspiedienu. Tas ir lielisks sabiedrotais manā ceļā uz veselīgāku dzīvi. Paldies Tonuplex ! ”

“Kā pensionārs vienmēr esmu meklējis dabiskus veidus, kā rūpēties par savu veselību. Nesen ārsts mani brīdināja par augstu asinsspiedienu un ieteica izmēģināt Tonuplex . Sākumā nebiju pārliecināts, bet nolēmu pamēģināt.

Šeit ir daži forumu lietotāju viedokļi un komentāri

Pēc vairākiem Tonuplex lietošanas mēnešiem es pamanīju ievērojamu asinsspiediena līmeņa pazemināšanos. Tas man deva sirdsmieru un ļāva man bez raizēm izbaudīt pensijas laiku. Turklāt es jūtos enerģiskāks un vitalitātes pilns.

Es iesaku Tonuplex ikvienam, kas meklē drošu un efektīvu veidu, kā kontrolēt asinsspiedienu. Tas bija lielisks atklājums manā ceļā uz labāku veselību. Esmu ļoti pateicīgs par priekšrocībām, ko man ir devis Tonuplex !”

Tonuplex , Cena, ražotāja oficiālā mājas lapa – atlaide, Kur nopirkt

Tomēr ražotājs piedāvā īpašu piedāvājumu: 50% atlaide Tonuplex . Samazinātā cena ir norādīta ražotāja oficiālajā vietnē. Lai veiktu pasūtījumu, jums jāiet uz oficiālo vietni, kur jums nav nepieciešams reklāmas kods. Vienkārši veiciet pasūtījumu tiešsaistē vietnē, un menedžeris ar jums sazināsies, lai apstiprinātu pasūtījumu. Vērts ņemt vērā, ka akcijā iekļauto preču skaits ir ierobežots, tāpēc ieteicams veikt pasūtījumu pēc iespējas ātrāk. Apmaksa tiks veikta pēc preču saņemšanas.

Komentēt