CardioA, krāpniecība? Negatīvie viedokļi, Forums, Aptieka, Cena, Kur nopirkt

CardioA ir tabletes, ko lieto hipertensijas ārstēšanai. Izgatavots no dabīgām sastāvdaļām, šis produkts ir paredzēts asinsspiediena regulēšanai un sirds un asinsvadu veselības veicināšanai.

Augsta asinsspiediena cēloņi

Augstu asinsspiedienu vai hipertensiju sauc par “kluso slepkavu”, jo tas reti izraisa simptomus. Tas ir vienīgais lielākais zināmais sirds mazspējas, koronārās sirds slimības un insulta riska faktors. 2015. gada valdības  ziņojumā augsts asinsspiediens izraisīja 10,7 miljonus nāves gadījumu visā pasaulē. Paredzams, ka līdz 2025. gadam tas skars vairāk nekā 1,5 miljardus cilvēku visā pasaulē.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Kā atpazīt, vai jums ir augsts asinsspiediens

Asinsspiedienu var noteikt, izmantojot asinsspiediena mērītāju, lai veiktu rādījumus. Rādījumi tiek ierakstīti kā viens cipars virs otra. Skaitlis augšpusē apzīmē sistolisko asinsspiedienu – augstāko spiedienu asinsvados, kad sirds saraujas. Apakšējais skaitlis apzīmē diastolisko asinsspiedienu – zemāko spiedienu asinsvados starp sirdspukstiem, kad sirds muskuļi ir atslābināti. 

Normāls asinsspiediens ir no 90/60 mmHg līdz 120/80 mmHg. 

Saskaņā ar Nacionālo klīniskās izcilības institūtu augsts asinsspiediens tiek definēts kā klīniskais rādījums 140/90 mmHg vai vidējais neklīniskais rādītājs 135/85  mmHg  . Vērtība no 120/80 mmHg līdz 140/90 mmHg parasti tiek uzskatīta par augstu.

Cēloņi un riska faktori

Augstu asinsspiedienu izraisa dažādi riska faktori, atsevišķi vai kopā, kas izraisa jūsu artēriju sieniņu sabiezēšanu un apgrūtina asiņu transportēšanu pa ķermeni. Tālāk ir norādīti tiešie vai netiešie riska faktori, kas izraisa augstu asinsspiedienu:

Vecums

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

CardioA

Protams, līdz ar vecumu jūs visas dzīves laikā esat pakļauts vairāk riska faktoru. Tāpēc ar vecumu asinsspiediens paaugstinās.

Etniskā piederība

Āfrikas un Karību jūras reģiona cilvēkiem ir paaugstināts augsta asinsspiediena risks. Lai gan nav īpašu pierādījumu, kas norādītu, kāpēc, ir iespējamas saiknes ar dzīvesveidu un ģenētiku. Āfrikas iedzīvotāji Karību jūras reģionā arī atšķirīgi reaģē uz augsta asinsspiediena zālēm, piemēram,  Ace inhibitoriem  .

Dienvidāzijas izcelsmes cilvēkiem (Indijā, Pakistānā, Bangladešā un Šrilankā) ir ģenētiska nosliece uz diabētu. Tas ir netieši saistīts ar augstu asinsspiedienu. Ir ziņots, ka 80% cilvēku ar 2. tipa cukura diabētu ir augsts  asinsspiediens  .

Ģimenes vēsture

Ja vairāki jūsu ģimenes locekļi cieš no augsta asinsspiediena, jums ģenētiski ir lielāks risks saslimt.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Sāls

Sāls pārpalikums ietekmē nātrija līdzsvaru organismā, kas neļauj nierēm izvadīt šķidrumu. Rezultātā šķidruma aizture izraisa paaugstinātu asinsspiedienu, kas liek asinsvadiem strādāt intensīvāk.

Lielākā daļa sāls, ko mēs ēdam (apmēram 80%), ir paslēpta apstrādātos pārtikas produktos, piemēram, maizē, cepumos un graudaugos, gatavos ēdienos un līdzi ņemamos ēdienos  [R]  . Vienmēr pārbaudiet etiķetes un ņemiet vērā, ka sāls un nātrijs dažkārt tiek apmainīti uz iepakojumiem. Maksimālie ieteikumi ir:

no 1 līdz 3 gadiem – 2 g sāls dienā (0,8 g nātrija)

no 4 līdz 6 gadiem – 3 g sāls dienā (1,2 g nātrija)

no 7 līdz 10 gadiem – 5 g sāls dienā (2 g nātrija)

11 gadi un pieaugušie – 6 g sāls dienā (2,4 g nātrija)  [R] .

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Kas ir CardioA un kādam nolūkam to lieto?

Kad lieto CardioA un kādas ir tā terapeitiskās indikācijas?

Cardio A ir tabletes, ko lieto hipertensijas ārstēšanai. Šīs tabletes satur tādu sastāvdaļu kombināciju, kas pazemina asinsspiedienu un atbalsta veselīgu sirds un asinsvadu sistēmu.

Cardio Life

Ārstēšanas indikācijas

Šeit ir saraksts ar situācijām, kurās ieteicams lietot Cardio A tabletes asinsspiediena kontrolei:

 • Arteriālā hipertensija: Cardio A ir indicēts hipertensijas ārstēšanai, kad asinsspiediens pastāvīgi ir augsts.
 • Sirds un asinsvadu komplikāciju novēršana: Cardio A var izmantot, lai samazinātu ar augstu asinsspiedienu saistītu kardiovaskulāru komplikāciju risku, piemēram, sirds slimības, insultu un nieru darbības traucējumus.
 • Iepriekš esošu slimību ārstēšana: CardioA papildinājums var būt daļa no zāļu terapijas, lai kontrolētu augstu asinsspiedienu pacientiem ar citiem jau esošiem stāvokļiem, piemēram, diabētu vai nieru slimību.
 • Svara zaudēšanas atbalsts: Dažos gadījumos CardioA var izmantot kā daļu no svara zaudēšanas programmas, jo tas palīdz kontrolēt ar aptaukošanos saistīto asinsspiedienu.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Kā tas darbojas? 

Tabletes darbojas šādi:

 • Asinsvadu pretestības samazināšana: Cardio A sastāvdaļas palīdz atslābināt asinsvadus, samazinot pretestību asins plūsmai. Tas ļauj asinīm vieglāk plūst caur traukiem, pazeminot asinsspiedienu.
 • Ķermeņa šķidruma līdzsvars: CardioA satur sastāvdaļas, kas palīdz regulēt ķermeņa šķidruma līdzsvaru. Tas palīdz samazināt cirkulējošo asiņu daudzumu, kas savukārt samazina spiedienu uz asinsvadu sieniņām.
 • Antioksidanta iedarbība: dažām Cardio A sastāvdaļām piemīt antioksidanta īpašības, kas var palīdzēt aizsargāt asinsvadus no brīvo radikāļu radītajiem bojājumiem. Tas var palīdzēt uzlabot asinsvadu darbību un uzturēt normālu asinsspiedienu.
 • Sirds un asinsvadu atbalsts: CardioA sastāvdaļas var arī atbalstīt sirds un asinsvadu veselību kopumā. Tas ietver sirds atbalstu, iekaisuma mazināšanu un asinsvadu aizsardzību.
Kardio A

CardioA sastāvs – Aktīvās sastāvdaļas

Šeit ir CardioA tablešu sastāvdaļu saraksts un to iedarbība:

 • Vilkābeles ziedi un lapas : Šai sastāvdaļai ir vazodilatējoša iedarbība, kas veicina asinsvadu atslābināšanu, tādējādi uzlabojot asinsriti un pazeminot asinsspiedienu.
 • Redīsu, ābolu, upeņu, saldo kartupeļu un ķiršu koncentrāti: šie augļu un dārzeņu koncentrāti ir bagāti ar antioksidantiem, vitamīniem un minerālvielām. Tie palīdz mazināt iekaisumu, uzlabo asinsvadu darbību un veicina veselīgu sirds un asinsvadu sistēmu.
 • Ķiploki : Ķiploki ir pazīstami ar savām vazodilatējošām un antihipertensīvajām īpašībām. Tas palīdz paplašināt asinsvadus, tādējādi samazinot pretestību asins plūsmai un asinsspiedienu.
 • Olīvu lapas : Olīvu lapas satur polifenolu savienojumus, kas var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu. Viņiem ir arī antioksidanta un pretiekaisuma īpašības, kas veicina sirds un asinsvadu veselību.

Ieguvumi

Šeit ir saraksts ar galvenajām CardioA tablešu priekšrocībām asinsspiedienam:

 • Asinsspiediena kontrole: Cardio A tabletes ir paredzētas, lai palīdzētu uzturēt normālu asinsspiedienu, samazinātu augstu asinsspiedienu un stabilizētu asinsspiedienu.
 • Asinsrites uzlabošana: CardioA sastāvā esošās sastāvdaļas uzlabo asinsriti, atvieglojot asins plūsmu caur asinsvadiem un nodrošinot pareizu orgānu un audu apgādi ar skābekli.
 • Asinsvadu pretestības samazināšana: CardioA palīdz samazināt pretestību asinsvados, atvieglojot asins plūsmu un samazinot sirds piepūli, lai sūknētu asinis.
 • Sirds veselības atbalsts: CardioA tabletes sniedz atbalstu sirds un asinsvadu sistēmai, veicinot vispārējo sirds veselību un pareizu darbību.
 • Antioksidanta iedarbība: dažām CardioA sastāvdaļām piemīt antioksidanta īpašības, kas palīdz aizsargāt šūnas no brīvo radikāļu bojājumiem un veicina asinsvadu veselību.
 • Ķermeņa šķidruma pārvaldības regulēšana: CardioA satur sastāvdaļas, kas atbalsta šķidrumu līdzsvaru organismā, palīdzot uzturēt atbilstošu hidratācijas līmeni un samazinot cirkulējošo asiņu apjomu.
 • Samazināts iekaisums: Dažām CardioA sastāvdaļām piemīt pretiekaisuma īpašības, kas var palīdzēt mazināt iekaisumu sirds un asinsvadu sistēmā un uzlabot vispārējo veselību.

Informācijas buklets – Kā lietot CardioA ?

Pirms šo zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet šo instrukciju, jo tā satur Jums svarīgu informāciju.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Lietošanas veids, devas

Lūk, kā pareizi lietot CardioA asinsspiediena tabletes:

 • Ievērojiet ražotāja norādījumus: uzmanīgi izlasiet CardioA pievienotās instrukcijas un ievērojiet norādījumus par devām un grafiku. Vienmēr ievērojiet ražotāja norādījumus.
 • Tabletes jālieto, uzdzerot ūdeni: Hipertensijas tabletes jālieto iekšķīgi, vēlams, uzdzerot lielu daudzumu ūdens. Izpildiet norādījumus par to, kad tas jālieto, piemēram, pirms vai pēc ēšanas.
 • Ievērojiet ieteicamo devu: Noteikti ievērojiet ražotāja ieteikto devu.
 • Noteikti lietojiet to regulāri: Lai iegūtu labākos rezultātus, ir svarīgi regulāri lietot CardioA tabletes , kā norādīts. Centieties neizlaist devas un mēģiniet ievērot ikdienas lietošanas režīmu.
 • Kontrolējiet savu asinsspiedienu: CardioA tablešu lietošanas laikā asinsspiediens regulāri jākontrolē . Tas palīdzēs novērtēt ārstēšanas efektivitāti un noskaidrot, vai ir nepieciešamas izmaiņas.
CardioA

Papildinājuma lietošanas ietekme

Šeit ir daži no iespējamiem rezultātiem, kas iegūti, izmantojot CardioA asinsspiediena noteikšanai:

 • Asinsspiediena pazemināšana: CardioA preparāti var palīdzēt samazināt augstu asinsspiedienu, kas ir sirds un asinsvadu slimību riska faktors. Regulāra produkta lietošana var palīdzēt uzturēt Jūsu asinsspiedienu veselīgā līmenī.
 • Uzlabota asinsrite: Cardio A sastāvdaļas var veicināt asinsvadu paplašināšanos, tādējādi uzlabojot asinsriti. Tas var palielināt skābekļa un barības vielu piegādi svarīgiem audiem un orgāniem.
 • Sirds un asinsvadu atbalsts: CardioA var sniegt vispārēju atbalstu sirds un asinsvadu veselībai. Tas ietver veselīgas sirds funkcijas uzturēšanu, asinsvadu aizsardzību un iekaisuma mazināšanu.
 • Asinsspiediena līdzsvars: Regulāra CardioA lietošana var palīdzēt uzturēt jūsu asinsspiedienu līdzsvarotā stāvoklī, izvairoties no pārmērīgām hipertensijas un hipotensijas izmaiņām.
 • Vispārējā labklājība: CardioA pozitīvajai ietekmei uz sirds un asinsvadu sistēmu var veicināt vispārējo labsajūtu. Tas var ietvert palielinātu enerģiju, samazinātu nogurumu un uzlabotu dzīves kvalitāti.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Reālas atsauksmes, negatīvi viedokļi – foruma komentāri

“Man ir 65 gadi, un es jau vairākus gadus ciešu no hipertensijas problēmām. Izmēģināju vairākus ārsta izrakstītos medikamentus, bet nesniedza vēlamos rezultātus. Tomēr pēc tam, kad sāku lietot CardioA tabletes , es pamanīju ievērojamu asinsspiediena uzlabošanos. Tagad mans asinsspiediens ir stabils, un es jūtos daudz labāk. Esmu patiesi pateicīgs par šo produktu, kas ir uzlabojis manas dzīves kvalitāti. Es ļoti iesaku to ikvienam, kam ir līdzīgas problēmas. ”

Reālas atsauksmes, negatīvi viedokļi – foruma komentāri

“Manai kā dejotājai veselība un labklājība ir ļoti svarīga manai karjerai. Diemžēl man bija problēmas ar asinsspiedienu, kas ietekmēja rezultātus. Nolēmu izmēģināt CardioA tabletes pēc drauga ieteikuma. Jāsaka, ka rezultāti mani pārsteidza. Mans asinsspiediens ir atgriezies normālā līmenī, un es jūtos enerģijas pilna, kad uzstājos. CardioA palīdzēja man droši un efektīvi pārvaldīt augstu asinsspiedienu. Tā ir kļuvusi par būtisku manas ikdienas sastāvdaļu.”

Ražotāja oficiālajā mājas lapā – 50% atlaide, cena, kur nopirkt

CardioA produkts tagad ir pieejams par akcijas cenu. Turklāt ražotājs piedāvā 50% atlaidi. Lai veiktu pasūtījumu, lūdzu, dodieties uz ražotāja oficiālo vietni, izmantojot tālāk norādīto saiti, un veiciet pirkumu tiešsaistē. Reklāmas kods nav nepieciešams.

>>>>-50% Cena – Oficiālā Vietne<<<<

Komentēt